


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Kancelárske kreslá
- Kreslá OFFICE
- Kancelárske kreslo DIEGO
Kancelárske kreslo DIEGO

- NOVINKA

- Kompletné špecifikácie
Kancelárske kreslo DIEGOskladom579,33 €/ ks471 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 46-56 cm, nosnosť 150 kg. Kancelárske kreslo určené pre pohodlné sedenie, odporúčané aj na používanie v prevádzkach s nepretržitým smenovým režimom 24/7. Široké anatomicky tvarované operadlo, výškovo nastaviteľný podhlavník je priamo integrovaným do vrchnej časti operadla - ovládanie posunom v zvislom smere, pohodlné anatomicky vytvarované čalúnené sedadlo. Výklopné podrúčky s vrchnou mäkkou čalúnenou plochou, vyklápanie do zvislej polohy. Hojdacia mechanika typ Multiblok s predsunutím otočnej osi hojdacej mechaniky (otočný bod hojdania je predsunutý dpredu o 160 mm voči zvislej osi plynového piestu, toto riešenie poskytuje komfortnejšie a plynulejšie nastavenie pohybu hojdania), pákové nastavenie aretácie sklonu sedadla v 5 polohách, pákové nastavenie výšky polohy sedadla, nastavenie sily protiváhy hojdania otočným ovládačom v rozsahu 60 -130 kg. Hliníkový podstavec, pogumované kolieska pre tvrdé aj mäkké povrchy.
| Mechanika: | hojdacia - Multiblok, 5-násobná aretácia, sila protiváhy 60-130 kg |
| Podrúčky: | kĺbové uchytenie umožňuje vyklopenie do zvislej polohy, mäkký čalúnený povrch |
| Poťah: | látka |
| Podstavec: | 5 ramenný hliníkový |
| Kolieska: | pogumované pre tvrdé aj mäkké podlahy |
| Nastavenie výšky operadla: | nie |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Výška (cm): | 115-125 |
| Hĺbka (cm): | 76 |
| Šírka (cm): | 73 |
| Šírka sedadla (cm): | 58 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 47 |
| Výška sedadla (cm): | 46-56 |
| Hmotnosť: | 25 kg |














