


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Kancelárske kreslá
- Kreslá OFFICE
- Kancelárske kreslo NONSTOP
Kancelárske kreslo NONSTOP

- NOVINKA

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar1
Kancelárske kreslo NONSTOPskladom583,02 €/ ks474 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 44-53 cm, nosnosť 200 kg. Kancelárske kreslo určené pre pohodlné sedenie, odporúčané aj na používanie v prevádzkach s nepretržitým smenovým režimom 24/7. Široké čalúnené operadlo nemá funkciu výškového nastavenia, široké čalúnené sedadlo s funkciou vodorovného posunu, výrazne sklopená a zaoblená predná hrana sedadla pomáha znižovať tlak na nohy počas dlhého sedenia, výplň čalúnenia z kvalitnej molitanovej peny. Operadlo je štandarne vybavené mechanicky nastaviteľnou bedrovou opierkou, ktorá umožňuje vytvoriť a prispôsobiť spodnú bedrovú oporu (zabudovaná pod čalúnením operadla, bočné ručné ovládanie otočným ovládačom). Plochý hliníkový leštený podstavec, univerzálne kolieska 65 mm. Látkové čalúnenie je možné objednať aj v dvojfarebnej kombinácií z jeného typu látky (bez príplatku) - kombinácia farebných plôch podľa vzoru.
Príplatkové vybavenie: čalúnený podhlavník bez výškového nastavenia, výškovo nastaviteľné podrúčky, pogumované kolieska.
Stoličková mechanika:
synchrónna - závislé nastavenie sklonu sedadla a operadla, aretácia zaistenia v 5 polohách, nastavenie protiváhy (odpor naklápania operadla v závislosti od hmotnosti sediacej osoby), vodorovný posun sedadla (horizontálne nastavenie vzdialenosti medzi operadlom a sedadlom), Anti Shock System (systém zabraňuje samovoľnému vráteniu operadla / náraz na chrbát po odistení funkcie aretácie operadla).
*Model stoličky je vyobrazený v najvyššej voliteľnej výbave.
| Mechanika: | synchrónna s posunom sedadla, aretácia, nastavenie sily protiváhy |
| Podrúčky: | voliteľné možnosti - výškovo nastaviteľné, možnosti polohovania a nastavenia vrchnej opierky |
| Podhlavník: | príplatková výbava - čalúnený, bez výškového nastavenia |
| Výbava operadla: | bedrová opierka s otočným nastavením |
| Poťah: | látka / koža podľa výberu (možnosť objednania aj v dvojfarebnej kombinácií z jeného typu látky bez príplatku - výber uveďte do poznámky) |
| Typ podstavca: | 5 ramenný leštený hliníkový 700 mm |
| Typ kolieska: | univerzálne 65 mm |
| Nastavenie výšky operadla: | nie |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 200 kg |
| Výška (cm): | 100-110 (123 s podhlavníkom) |
| Šírka sedadla (cm): | 53 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 50 |
| Výška sedadla (cm): | 44-53 |
| Hmotnosť: | 20 kg |















