


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelársky nábytok
- Kancelárske stoly
- PRAKTIK
- Kancelársky stôl TB413 - 130 x 75 x 75 cm
Kancelársky stôl TB413 - 130 x 75 x 75 cm

- Kompletné špecifikácie
Kancelársky stôl TB413 - 130 x 75 x 75 cm3 dni351,78 €/ ks286 € bez DPH
Univerzálny pracovný stôl PRAKTIK s mobilným kontajnerom, voliteľná výbava: 1 x 2-zásuvkový kontajner alebo 1 x 3-zásuvkový kontajner, centrálne uzamykanie, 4 otočné plastové kolieska bez brzdy, vrchná strana kontajnera je osadená drevenou LTD doskou s ABS hranami, kovová konštrukcia a kovové zásuvky, veľká zásuvka na 2-zásuvkovom kontajneri umožňuje použiť závesné zakladače formát A4. Konštrukcia stola: montovaná podnož s nosným rámom z kovových profilov vzájomne spojená skrutkovými spojmi, vrchná pracovná doska stola z LTD hr. 18 mm, obojstranné dyhovanie, obvodová hrana ABS 2 mm. Stôl je dodávaný v demonte, kontajner je dodávaný zmontovaný.
| Pracovná doska: | LTD doska hr. 18 mm, ABS hrana hr. 2 mm, farba svetlosivá |
| Podnož: | oceľové profily 40x40x1,5 / 30x30x1,5 mm; spájaná rámová konštrukcia |
| Výbava: | 1 x mobilný kontajner, A / 2-zásuvkový (veľká zásuvka umožňuje použiť závesné zakladače formát A4), alebo B / 3-zásuvkový |
| Rozmery kontajnera: | 435 x 655 x 620 mm |
| Nosnosť zásuvky: | 40 kg |
| Typ výsuvu: | 100% na guličkovej lište |
| Farba podnože / kontajnera: | RAL: 7035 |
| Kolieska: | 4 x plastové otočné bez brzdy |
| Uzamykanie kontajnera: | centrálne, cylindrická zámka, 2 ks kľúčov |
| Šírka (mm): | 1300 |
| Hĺbka (mm): | 750 |
| Výška (mm): | 750 |
| Výšková rektifikácia nohy stola: | voliteľné za príplatok |
| Hmotnosť: | 54 kg |










.png)


