Novinky
11.04.2022
Školská stolička s otočným stolíkom
Práve sme do predaja zaradili ďalšiu novinku, školskú stoličku s otočným stolíkom COLLEGE. V ponuke sú dve verzie, stolička s otočným stolíkom a so šp...
čítať celé
10.04.2022
Balančné stoličky pre zdravé sedenie
Do našej ponuky sme zaradili ďalšiu novinku - balančné stoličky, ktoré podporujú zdravé sedenie. Určené sú pre všetky vekové kategórie, pre používanie...
čítať celé
22.10.2021
Kreatívne sedáky pre školy
Kreatívne sedáky pre školy a školské kluby. Sedáky umožňujú vytvárať ľubovolné zostavy spájaním jednotlivých modulov. Voliteľné farebné kombinácie poť...
čítať celé
Blog

04.12.2024
Škola
Skrinky na mobilné telefóny
Kde bezpečne odkladať mobilný telefón počas vyučovania?
čítať celé

08.05.2022
Škola
Nabíjať a skladovať? Žiadny problém!
Špeciálne mobilné vozíky a skrine s vnútorným vybavením umožňujúcim súčasne skladovať a nabíjať notebooky, tablety alebo smartfóny s využitím najmä p...
čítať celé

01.05.2022
Kancelária
Ako používať balančnú stoličku ELA
Tipy a rady ako začať používať balančnú stoličky ELA pre aktívne sedenie
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelársky nábytok
- Kancelárske kontajnery
- Kontajner 4 zásuvkový MODUL M604
Kontajner 4 zásuvkový MODUL M604
- Doprava ZADARMO

Podobné produkty
Kancelársky zásuvkový kontajner, 4 zásuvky s kovovými madlami, usporiadanie zásuviek 1 + 3, vrchná menšia zásuvka s integrovaným plastovým organizérom na perá a kancelárske predmety, ostatné zásuvky v štandardnom vyhotovení s možnosťou dokúpenia vnútorných deliacich priečok. Centrálne uzamykanie cyl...
332,10 €
/
ks
270 €
bez DPH
332,10 €
/
ks
270 €
bez DPH
3 dni
Kancelársky zásuvkový kontajner, 4 zásuvky bez madiel, usporiadanie zásuviek 1 + 3, vrchná menšia zásuvka s integrovaným plastovým organizérom na perá a kancelárske predmety, ostatné zásuvky v štandardnom vyhotovení s možnosťou dokúpenia vnútorných deliacich priečok. Centrálne uzamykanie cylindricko...
332,10 €
/
ks
270 €
bez DPH
332,10 €
/
ks
270 €
bez DPH
3 dni
Kancelársky zásuvkový kontajner, 3 zásuvky s kovovými madlami. Centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou so systémom blokovania zásuviek (po vysunutí jednej zásuvky sa na ostatných zásuvkách zablokujú výsuvy), korpus a vrchná doska z LTD hr. 18 mm s ABS hranami. Vybavenie kontajnera: cylindrická zámk...
346,86 €
/
ks
282 €
bez DPH
346,86 €
/
ks
282 €
bez DPH
3 dni
- Kompletné špecifikácie
Kontajner 4 zásuvkový MODUL M6043 dni403,44 €/ ks328 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kancelársky zásuvkový kontajner, 4 zásuvky s kovovými madlami. Centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou so systémom blokovania zásuviek (po vysunutí jednej zásuvky sa na ostatných zásuvkách zablokujú výsuvy), korpus a vrchná doska z LTD hr. 18 mm s ABS hranami. Vybavenie kontajnera: cylindrická zámka a 2 ks kľúčov, kovové madlá, plastové kolieska bez brzdy.
| Výška (mm): | 600 |
| Širka (mm): | 443 |
| Hĺbka (mm): | 600 |
| Počet zásuviek: | 4 (s kovovými madlami) |
| Korpus kontajnera: | LTD doska hr. 18 mm, ABS hrana hr. 1 mm |
| Podvozok: | plastové otočné kolieska bez brzdy |
| Čielka zásuviek: | LTD doska hr. 18 mm, ABS hrana hr. 2 mm |
| Typ veľkej zásuvky: | kovový korpus s dreveným čielkom |
| Typ malej zásuvky: | plastový korpus s dreveným čielkom a uzamykaním |
| Otváranie zásuviek: | centrálny systém blokovania neotvorených zásuviek |
| Chrbát skrinky: | LTD doska hr. 8 mm |
| Úchyty: | štandardný kovový / príplatkový - biely, hliníkový, nerezový, chrómovaný |
| Uzamykanie: | centrálna cylindrická zámka, 2 ks kľúčov |
| Hmotnosť: | 38 kg |

Tovar zaradený v kategóriách












