


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kovové kancelárske skrine
- Policové skrine s dverami
- Kovová kancelárska skriňa OD002 - 199 x 100 x 43,5 cm
Kovová kancelárska skriňa OD002 - 199 x 100 x 43,5 cm

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar4
Kovová kancelárska skriňa OD002 - 199 x 100 x 43,5 cmskladom594,09 €/ ks483 € bez DPH
Kancelárska skriňa so skrytým otváraním dverí a samostatne uzamykateľnou odkladacou dvojdverovou schránkou. Špeciálna mechanika závesov umožňuje otvorenie a postupné zasunutie dverí do vnútorného bočného priestoru skrine. Tento systém otvárania dverí je vhodný hlavne pre menšie kancelárie, kde nie je dostatočný priestor pre použitie bežných dverí. Skriňa vyhovuje požiadavkám pre GDPR na ochranu a skladovanie dokumentov, nosnosť police 40 kg. Výbava: 4 ks kovová polica, výškové nastavenie v rastri po 25 mm. Zváraný rám skrine z oceľového plechu, vystužená konštrukcia dverí s vnútornými závesmi, otočná cylindrická zámka s dvojbodovým uzamykaním, 2 ks kľúčov. Povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL, možnosť aj kombinácie dvoch farieb bez príplatku (1. farba pre korpus skrine / 2. farba pre dvere skrine). Pri základnom nastavení rozostupu políc sa vytvoria štyri odkladacie policové miesta pre vloženie bežných kancelárskych zakladačov na výšku v rade vedľa seba. Police majú špeciálne vytvarovanú spodnú hranu s vnútorným ohybom / olemovaním, ktoré umožňuje použiť závesné obaly s kovovými háčikmi formátu A4. Skriňa sa dodáva zmontovaná.
| Konštrukcia: | zváraný rám, oceľový plech, vyhovuje pre GDPR |
| Výška (mm): | 1990 |
| Šírka (mm): | 1000 |
| Hĺbka (mm): | 435 |
| Rozmery police (mm): | 847 x 385 x 23 |
| Rozmery schránky (mm): | 827 x 370 x 280 |
| Dvere: | vnútorné pozdĺžne výstuže, vnútorné uchytenie závesov dverí |
| Otváranie dverí: | skryté otváranie / bočný zásuvný systém |
| Podnož skrine: | oceľový rám |
| Vnútorná výbava: | 3 police, 1 uzamykateľná dvojdverová schránka |
| Nosnosť police: | 40 kg |
| Uzamykanie: | cylindrická otočná zámka - dvojbodové uzamykanie |
| Nastavenie police: | raster 25 mm / 4 rady zakladačov |
| Úprava police: | spodný lem pre závesné obaly s háčikmi formát A4 |
| Farba: | podľa vzorkovníka RAL / možnosť voľby 2 farieb bez príplatku |
| Hmotnosť: | 80 kg |











