


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kovové kancelárske skrine
- Policové skrine s dverami
- Kovová kancelárska skriňa OF012 - 199 x 120 x 43,5 cm
Kovová kancelárska skriňa OF012 - 199 x 120 x 43,5 cm

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar8
Kovová kancelárska skriňa OF012 - 199 x 120 x 43,5 cmskladom472,32 €/ ks384 € bez DPH
Kancelárska dvojdverová kombinovaná skriňa s rozdeleným vnútorným priestorom na šatňovú časť a policovú časť, vyhovuje požiadavkam pre GDPR na ochranu a skladovanie dokumentov, nosnosť vrchnej police 60 kg. Výbava: 3 ks malá kovová polica nosnosť 40 kg, výškové nastavenie v rastri po 25 mm, 1ks vrchná polica bez možnosti výškového nastavenia nosnosť 60 kg, výsuvný vešiak pre odkladanie oblečenia. Zváraný rám skrine z oceľového plechu, vystužená konštrukcia dverí s vnútornými závesmi, otočná cylindrická zámka s dvojbodovým uzamykaním, 2 ks kľúčov. Výšková regulácia skrine pomocou prídavných nastaviteľných nožičiek, ktoré sa montujú na spodnú časť rámu, rýchla a jednoduchá inštalácia (západkový mechanizmus s poistnými skrutkami), nastavenie regulácie výšky 0-10 mm. Povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL, možnosť aj kombinácie dvoch farieb bez príplatku (1. farba pre korpus skrine / 2. farba pre dvere skrine). Skriňa sa dodáva zmontovaná.
| Konštrukcia: | zváraný rám, oceľový plech, vyhovuje pre GDPR |
| Výška (mm): | 1990 |
| Šírka (mm): | 1200 |
| Hĺbka (mm): | 435 |
| Rozmery vrchnej police (mm): | 1194 x 385 x 28 |
| Dvere: | vnútorné pozdĺžne výstuže, vnútorné uchytenie závesov dverí |
| Uhol otvárania dverí: | 110° |
| Podnož skrine: | oceľový rám |
| Vnútorná výbava: | 3 malé police s výškovým nastavením, 1 vrchná veľká polica bez nastavenia, výsuvný kovový vešiak na odev |
| Nosnosť police: | vrchná 60 kg / bočné 40 kg |
| Uzamykanie: | cylindrická otočná zámka - dvojbodové uzamykanie |
| Nastavenie police: | len pre malé police / raster 25 mm |
| Výškové nastavenie: | regulácia skrine 0-10 mm, voliteľná montáž, komponenty sú dodávané v štandarnej výbave |
| Farba: | podľa vzorkovníka RAL / možnosť voľby 2 farieb bez príplatku |
| Certifikát: | TÜV / GS |
| Hmotnosť: | 70 kg |



















