


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kovové kancelárske skrine
- Otvorené policové skrine
- Kovová kancelárska skriňa OR009 - 80 x 60 x 43,5 cm
Kovová kancelárska skriňa OR009 - 80 x 60 x 43,5 cm

- Kompletné špecifikácie
Kovová kancelárska skriňa OR009 - 80 x 60 x 43,5 cmskladom135,30 €/ ks110 € bez DPH
Nadstavbový modul - kancelárska otvorená regálová skriňa s nastaviteľnou policou. Výbava: 1 ks kovová polica, výškové nastavenie v rastri po 25 mm, nosnosť police 60 kg. Zváraný rám skrine z oceľového plechu, povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL. Pri základnom nastavení rozostupu políc sa vytvoria dve odkladacie policové miesta pre vloženie bežných kancelárskych zakladačov na výšku v rade vedľa seba. Polica má špeciálne vytvarovanú spodnú hranu s vnútorným ohybom / olemovaním, ktoré umožňuje použiť závesné obaly s kovovými háčikmi formátu A4. Skriňa sa dodáva zmontovaná.
| Konštrukcia: | zváraný rám, oceľový plech |
| Výška (mm): | 800 |
| Šírka (mm): | 600 |
| Hĺbka (mm): | 435 |
| Rozmery police (mm): | 594 x 385 x 28 |
| Podnož skrine: | oceľový rám |
| Vnútorná výbava: | 1 polica |
| Nosnosť police: | 60 kg |
| Nastavenie police: | raster 25 mm / 2 rady zakladačov |
| Úprava police: | spodný lem pre závesné obaly s háčikmi formát A4 |
| Farba: | podľa vzorkovníka RAL |
| Hmotnosť: | 17 kg |







