


- Úvod
- DIELŇA a VÝROBA
- Dielenské skrine
- Policové univerzálne skrine
- Kovová presklená skriňa VH048 - 199 x 100 x 43,5 cm
Kovová presklená skriňa VH048 - 199 x 100 x 43,5 cm
- NOVINKA

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar4
Kovová presklená skriňa VH048 - 199 x 100 x 43,5 cm7 dní862,23 €/ ks701 € bez DPH
Kovová presklená policová skriňa, výplň dverí z bezpečnostného plexiskla hr. 4 mm, výbava: 4 ks kovová polica, výškové nastavenie v rastri po 25 mm, nosnosť police 60 kg. Zváraný rám skrine z oceľového plechu, vystužená konštrukcia dverí s vnútornými závesmi, otočná cylindrická zámka s dvojbodovým uzamykaním, 2 ks kľúčov. Povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL, možnosť aj kombinácie dvoch farieb bez príplatku (1. farba pre korpus skrine / 2. farba pre dvere skrine). Skriňa sa dodáva zmontovaná.
| Konštrukcia: | zváraný korpus, oceľový plech |
| Výška (mm): | 1990 |
| Šírka (mm): | 1000 |
| Hĺbka (mm): | 435 |
| Dvere / výplň: | bezpečnostné plexisklo hr. 4 mm |
| Výstuha dverí: | áno, vnútorné závesy |
| Uhol otvárania dverí: | 110° |
| Podnož skrine: | oceľový rám |
| Vnútorná výbava: | 4 police |
| Nosnosť police: | 60 kg |
| Uzamykanie: | cylindrická otočná zámka - dvojbodové uzamykanie |
| Nastavenie police: | raster 25 mm |
| Farba: | podľa vzorkovníka RAL / možnosť voľby 2 farieb bez príplatku |
| Hmotnosť: | 65 kg |













