


- Úvod
- DIELŇA a VÝROBA
- Pracovné stoly
- Pracovné stoly - VARIO
- Montovaný pracovný stôl s nadstavbou PE531 - 110 x 61 x 182 cm
Montovaný pracovný stôl s nadstavbou PE531 - 110 x 61 x 182 cm

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar8
Montovaný pracovný stôl s nadstavbou PE531 - 110 x 61 x 182 cm3 dni404,67 €/ ks329 € bez DPH
Pracovný stôl VARIO BASIC s nadstavbou, ľahká montovaná konštrukcia z tvarovaných profilov z ohýbaného oceľového plechu, skrutkové spoje, výbava stola: 1 x zásuvka 690 x 300 x 71 mm, 100% výsuv na guličkovej lište, nosnosť zásuvky 40 kg, 1 x bočná odkladacia vanička 590 x 98 x 98 mm, montuje sa na bočnú stranu podnože, 1 x perfopanel 497 x 637 x 20 mm s dierovaním v systéme EuroPerfo 38x38x10, výška pracovnej plochy 835 mm. Výbava nadstavby: 2 x nosná profilovaná vzpera 1190 x 70 x 30 mm, 1 x perfo panel 1100 x 450 x 20 mm s dierovaním v systéme EuroPerfo 38x38x10, 1 x závesná skrinka 1100 x 535 x 210 mm / 1 x dvere s vrchným otváraním, 2 ks poličiek. Povrchová úprava kovových častí práškovým vypaľovacím polyesterovým lakom v odtieňoch farieb RAL. Stôl a príslušenstvo sú dodávané v demonte.
Pracovná plocha 1100 x 610 mm, pracovná doska: základný variant stola je dodávaný s doskou z oceľového plechu hr. 1,0 mm s tromi spodnými priečnymi profilovanými výstuhami, alebo príplatkový variant stola dodávaný s drevenou dyhovanou DTD doskou s bočnými ABS hranami, hrúbka dosky 30 mm. Povrchová úprava kovových častí práškovým vypaľovacím polyesterovým lakom v odtieňoch farieb RAL. Stôl dodávaný v demonte.
* poznámka: pracovný stôl s drevenou DTD doskou je len na objednávku, pred odoslaním objednávky si overte skladovú dostupnosť
| Šírka (mm): | 1100 mm |
| Výška (mm): | výška stola 835 mm / výška nadstavby 1825 mm |
| Hĺbka (mm): | 640 mm |
| Pracovná doska základná: | oceľový plech hr. 1,0 mm so spodnými výstuhami |
| Pracovná doska príplatková: | dyhovaná DTD doska s obvodovými ABS hranami, hr. 30 mm |
| Formát dosky: | 1100 x 610 mm |
| Výbava nadstavby: | 2 x nosná profilovaná zadná vzpera, 1 x perfo panel, 1 závesná skrinka |
| Formát skrinky: | 1100 x 535 x 210 mm / 1 x dvere s vrchným otváraním, 2 ks poličiek |
| Formát vzpera: | 1190 x 70 x 30 mm |
| Formát perfo panel nadstavby: | 1100 x 450 x 20 mm |
| Konštrukcia stola: | 2 x podnož, 1 x spojovacia priečna výstuha |
| Výbava stola: | 1 zásuvka, 1 odkladacia vanička, 1 perfopanel |
| Formát zásuvky: | 690 x 300 x 71 mm / výsun 100% na guličkovej lište |
| Nosnosť zásuvky: | 40 kg |
| Formát vaničky: | 590 x 98 x 98 mm |
| Formát bočný perfo panel: | 497 x 637 x 20 mm / dierovanie EuroPerfo 38x38x10 |
| Farba: | RAL: 3000/7016 |
| Hmotnosť: | 68 kg |

























