Dielenský stôl s nadstavbou PE3261 - 112 x 64 x 192 cm
Podobné produkty
Pracovný dielenský stôl TECHNIK s nadstavbou, výbava stola: 1 x skrinka s dvierkami, 1 x skrinka 3-zásuvková vybavená so zásuvkami 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm, 2 x poličky, centrálne / jednobodové uzamykanie cylindrickou zámkou, vybavenie nadstavby: 1 x perfopanel 1190 x 460 mm ...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK s nadstavbou, výbava stola: 1 x skrinka s dvierkami, 1 x skrinka 3-zásuvková vybavená so zásuvkami 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm, 2 x poličky, centrálne / jednobodové uzamykanie cylindrickou zámkou, vybavenie nadstavby: 2 x perfopanel 1190 x 460 mm ...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK, výbava: 1 x skrinka s dvierkami a 2 police, 1 x skrinka 3-zásuvková so zásuvkami 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm, centrálne / jednobodové uzamykanie cylindrickou zámkou, 2 x vrchné zásuvky 435 x 524 x 145 mm bez uzamykania, bočná strana vybavená 2 x ...
3 dni
Pracovný dielenský stôl s mobilným kontajnerom a nadstavbou TECHNIK, výbava stola: 1 x skrinka s dvierkami 2 police, uzamykanie cylindrickou zámkou, výbava kontajnera: mobilný 4-zásuvkový kontajner, zásuvka 3 ks 435 x 524 x 90 mm, 1 ks 435 x 524 x 168 mm, kontajner je vybavený 100 mm pogumovanými ko...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK s nadstavbou, výbava stola: 9 zásuviek - 1 ks 998 x 525 x 71 mm, 6 ks 452 x 536 x 81 mm, 2 ks 452 x 536 x 161 mm, zásuvky sú vybavené poistkou voči neželanému vysunutiu, centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, pracovný stôl je umiestnený na zvýšenom sokli, vybavenie...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK s nadstavbou, výbava stola: 5 zásuviek - 1 ks 998 x 525 x 71 mm, 3 ks 452 x 536 x 81 mm, 1 ks 452 x 536 x 161 mm, zásuvky sú vybavené poistkou voči neželanému vysunutiu, centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, 1 policová skrinka s dverami 452 x 404 mm, 2 ks poličky,...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK s nadstavbou, výbava stola: 5 zásuviek - 1 ks 998 x 525 x 71 mm, 3 ks 452 x 536 x 81 mm, 1 ks 452 x 536 x 161 mm, zásuvky sú vybavené poistkou voči neželanému vysunutiu, centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, 1 policová skrinka s dverami 452 x 404 mm, 2 ks poličky,...
3 dni
Zostava dielenského pracoviska TECHNIK, výbava stola: 3 x policový kontajner s 2 policami, uzamykanie cylindrická zámka, vybavenie nadstavby: 1 x perfopanel 1537 x 1130 x 30 mm s dierovaním EuroPerfo 38x38x10, pracovná doska hr. 30 mm Multiplex buková preglejka, prístavba: 1 x dielenská skriňa 1920 ...
3 dni
Kompletné špecifikácie
Pracovný dielenský stôl TECHNIK s nadstavbou, výbava stola: 9 zásuviek - 1 ks 998 x 525 x 71 mm, 6 ks 452 x 536 x 81 mm, 2 ks 452 x 536 x 161 mm, zásuvky sú vybavené poistkou voči neželanému vysunutiu, centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, pracovný stôl je umiestnený na zvýšenom sokli, vybavenie nadstavby: 1 x perfopanel 1100 x 450 x 15 mm s dierovaním EuroPerfo 38x38x10, 1 x závesná skrinka 1120 x 535 x 210 mm s vrchným otváraním dverí pomocou plynových vzpier, veľké kovové madlo uľahčuje otváranie, vnútorný priestor rozdelený na dve časti, každá časť je vybavená somostatnou poličkou, uzamykanie cylindrickou zámkou. Zostava nadstavby sa montuje na 2 x zadné kovové držiaky, ktoré spájajú nadstavbovú časť a perfopanel s konštrukciou stola. Konštrukcia stola zo zváraných oceľových plechov, pracovná doska hr. 30 mm vyrobená z dyhovanej DTD dosky s obvodovými ABS hranami. Povrchová úprava práškovým vypaľovacím polyesterovým lakom v odtieňoch farieb RAL. Stôl dodávaný v demonte.
| Šírka (mm): | 1120 |
| Výška (mm): | výška stola 930 mm / výška nadstavby 1920 mm |
| Hĺbka (mm): | 640 |
| Pracovná doska: | dyhovaná DTD doska s obvodovými ABS hranami, hr. 30 mm |
Rozmery stola:
| 1120 x 640 x 930 mm |
| Výbava stola: | 9 zásuviek |
Formát zásuviek:
| 1 ks 998 x 525 x 71 mm, 6 ks 452 x 536 x 81 mm, 2 ks 452 x 536 x 161 mm |
| Uzamykanie stola: | cylindrická zámka, centrálne uzamykanie zásuviek, 2 ks kľúčov |
Nosnosť zásuvky:
| 40 kg |
| Nadstavbová skrinka: | 1100 x 535 x 210 mm / 1 x dvere s vrchným otváraním, 2 ks poličiek |
| Perfo stena: | 1 x perfo panel 1100 x 450 x 15 mm, 2 x vzpery, montážny materiál |
| Uzamykanie skrinky: | cylindrická zámka, jednobodové uzamykanie, 2 ks kľúčov |
| Farba: | RAL: 7016/3000 |
Hmotnosť:
| 120 kg |
Tovar zaradený v kategóriách