Vozík na náradie BX007 - 75 x 86 x 44 cm
Podobné produkty
Dielenský vozík na náradie, výbava: 3 zásuvky 578 x 72 x 410 mm, 3 zásuvky 578 x 150 x 410 mm, nosnosť 40 kg, 100% výsun na guličkových lištách, vrchný kryt z materiálu ABS vybavený pevnými deličmi plochy, plastové madlo. Zváraná konštrukcia z oceľového plechu, pogumované kolieska s priemerom 125 mm...
3 dni
Kovová mobilná dielenská skrinka pre náradie a pracovné pomôcky, výbava: 1 polica, nosnosť police 40 kg, dvere s jednobodovým uzamykaním s cylindrickou zámkou, 2 ks kľúčov, plastové madlo. Na zadnej a bočnej strane skrinky je dierovanie v systéme EuroPerfo 38x38x10. Vrchná pracovná plocha má po stra...
3 dni
Dielenský vozík na náradie, výbava: 5 zásuviek 577 x 60 x 407 mm, 2 zásuvky 577 x 140 x 407 mm, nosnosť 40 kg, 100% výsun na guličkových lištách, vrchný kryt z materiálu ABS vybavený pevnými deličmi plochy, plastové madlo, zosilnenie rohov nárazuvzdorným plastovým chráničom. Bočná stena vybavená die...
3 dni
Dielenský vozík na náradie so zadnou perfostenou, výbava: 5 zásuviek 577 x 60 x 407 mm, 2 zásuvky 577 x 140 x 407 mm, nosnosť 40 kg, 100% výsun na guličkových lištách, zadná perforovaná stena 750 x 700 x 20 mm a bočná stena vozíka sú vybavené dierovaním v systéme EuroPerfo 38x38x10. Vrchný kryt z ma...
3 dni
Dielenský vozík na náradie, výbava: 5 zásuviek 580 x 61 x 410 mm, 2 zásuvka 580 x 141 x 410 mm, nosnosť 40 kg, 100% výsun na guličkových lištách, kovový nízky lem okolo pracovnej plochy, vrchná ochranná podložka z ryhovanej gumy, plastové madlo. Vozík je vybavený dierovaním v systéme EuroPerfo 38x38...
3 dni
Dielenský vozík na náradie, výbava: 5 zásuviek 770 x 61 x 410 mm, 2 zásuvka 770 x 141 x 410 mm, nosnosť 40 kg, 100% výsun na guličkových lištách, kovový nízky lem okolo pracovnej plochy, vrchná ochranná podložka z ryhovanej gumy, plastové madlo. Vozík je vybavený dierovaním v systéme EuroPerfo 38x38...
3 dni
Dielenský vozík na náradie, výbava: 5 zásuviek 960 x 61 x 410 mm, 2 zásuvka 960 x 141 x 410 mm, nosnosť 40 kg, 100% výsun na guličkových lištách, kovový nízky lem okolo pracovnej plochy, vrchná ochranná podložka z ryhovanej gumy, plastové madlo. Vozík je vybavený dierovaním v systéme EuroPerfo 38x38...
3 dni
Dielenský vozík na náradie, výbava: 3 zásuvky 435 x 90 x 524 mm, 1 zásuvka 435 x 168 x 524 mm, nosnosť 40 kg, 100% výsun na guličkových lištách, vrchná plocha je vybavená zvýšeným obvodovým lemovaním, z čelnej strany sú zapustené dve plastové madlá. Zváraná konštrukcia z oceľového plechu, pogumované...
3 dni
Kompletné špecifikácie
Dielenský vozík na náradie, výbava: 6 zásuviek 500 x 76 x 403 mm, 1 zásuvka 500 x 172 x 403 mm, nosnosť 40 kg, 100% výsun na guličkových lištách, vrchný kryt z materiálu ABS vybavený pevnými deličmi plochy, plastové madlo. Vozík je vybavený držiakom na papierovú rolku, malou odkladacou vaničkou a nádobou na zber drobného odpadu. Zváraná konštrukcia z oceľového plechu, pogumované kolieska s priemerom 100 mm 1 x otočné, 1 x otočné s brzdou a 2 x pevné. Povrchová úprava práškovým vypaľovacím polyesterovým lakom v odtieňoch farieb RAL. Vozík je dodávaný zmontovaný.
| Šírka (mm): | 750 |
| Výška (mm): | 860 |
| Hĺbka (mm): | 440 |
| Pracovná plocha: | vrchný kryt z materiálu ABS s delenými plochami |
| Formát zásuviek: | 6 ks 500 x 76 x 403 mm, 1 ks 500 x 172 x 403 mm |
| Výsuv zásuviek: | 100% na guličkových lištách |
| Nosnosť zásuvky: | 40 kg |
| Uzamykanie: | centrálne, cylindrická zámka, 2 ks kľúčov |
| Výbava: | držiak papierovej rolky, odkladacia vaničky, zberná nádoba na odpadky |
| Kolieska: | pogumované 100 mm / 2 x pevné, 1 x otočné, 1 x otočné s brzdou |
| Farba: | RAL: 5015/7001, 7016/3000 |
Hmotnosť:
| 65 kg |
Tovar zaradený v kategóriách