Dielenská zostava T1600B - 270 x 68 x 196 cm
Podobné produkty
Pracovný dielenský stôl TECHNIK s nadstavbou, výbava stola: 1 x skrinka s dvierkami, 1 x skrinka 3-zásuvková vybavená so zásuvkami 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm, 2 x poličky, centrálne / jednobodové uzamykanie cylindrickou zámkou, vybavenie nadstavby: 1 x perfopanel 1190 x 460 mm ...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK s nadstavbou, výbava stola: 1 x skrinka s dvierkami, 1 x skrinka 3-zásuvková vybavená so zásuvkami 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm, 2 x poličky, centrálne / jednobodové uzamykanie cylindrickou zámkou, vybavenie nadstavby: 2 x perfopanel 1190 x 460 mm ...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK s nadstavbou, výbava stola: 2 x skrinka 3-zásuvková vybavená so zásuvkami 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm, 2 x poličky, centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, vybavenie nadstavby: 1 x perfopanel 1190 x 460 mm s dierovaním EuroPerfo 38x38x10, 1 x zá...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK, výbava: 1 x skrinka s dvierkami a 2 police, 1 x skrinka 3-zásuvková so zásuvkami 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm, centrálne / jednobodové uzamykanie cylindrickou zámkou, 2 x vrchné zásuvky 435 x 524 x 145 mm bez uzamykania, bočná strana vybavená 2 x ...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK s nadstavbou, výbava stola: 9 zásuviek - 1 ks 998 x 525 x 71 mm, 6 ks 452 x 536 x 81 mm, 2 ks 452 x 536 x 161 mm, zásuvky sú vybavené poistkou voči neželanému vysunutiu, centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, pracovný stôl je umiestnený na zvýšenom sokli, vybavenie...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK s nadstavbou, výbava stola: 5 zásuviek - 1 ks 998 x 525 x 71 mm, 3 ks 452 x 536 x 81 mm, 1 ks 452 x 536 x 161 mm, zásuvky sú vybavené poistkou voči neželanému vysunutiu, centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, 1 policová skrinka s dverami 452 x 404 mm, 2 ks poličky,...
3 dni
Zostava dielenského pracoviska TECHNIK, výbava stola: 2 x policový kontajner s 2 policami, uzamykanie cylindrická zámka, 1 x 5-zásuvkový kontajner, 3 ks 435 x 524 x 90 mm, 2 ks 435 x 524 x 168 mm, vybavenie nadstavby: 1 x perfopanel 1537 x 1130 x 30 mm s dierovaním EuroPerfo 38x38x10, pracovná doska...
3 dni
Zostava dielenského pracoviska TECHNIK, výbava stola: 3 x 5-zásuvkový kontajner, 3 ks 435 x 524 x 90 mm, 2 ks 435 x 524 x 168 mm, vybavenie nadstavby: 1 x perfopanel 1537 x 1130 x 30 mm s dierovaním EuroPerfo 38x38x10, pracovná doska hr. 30 mm Multiplex buková preglejka, prístavba: 1 x dielenská skr...
3 dni
Kompletné špecifikácie
Zostava dielenského pracoviska TECHNIK, výbava stola: 3 x policový kontajner s 2 policami, uzamykanie cylindrická zámka, vybavenie nadstavby: 1 x perfopanel 1537 x 1130 x 30 mm s dierovaním EuroPerfo 38x38x10, pracovná doska hr. 30 mm Multiplex buková preglejka, prístavba: 1 x dielenská skriňa 1920 x 1100 x 580 mm, vo výbave 4 nastaviteľné police, dvojbodové uzamykanie cylindrická zámka. Povrchová úprava práškovým vypaľovacím polyesterovým lakom v odtieňoch farieb RAL.
| Šírka zostavy: | 2700 mm (stôl 1600 mm + skriňa 1100 mm) |
| Výška zostavy: | 1960 mm (stôl 830 mm / nadstavba 1960 mm / skriňa 1920 mm) |
| Hĺbka zostavy: | stôl 685 mm / skriňa 580 mm |
| Konštrukcia stola: | 1 pracovná doska + 3 samonosné kontajnery + 1 perfopanel |
| Pracovná doska: | hr.: 30 mm / Multiplex buková preglejka |
| Výbava stola: | 3 x kontajner s dverami, 2 ks poličiek |
| Perfo stena: | 1 x perfo panel 1537 x 1130 x 30 mm, 2 x vzpery, montážny materiál |
| Nosnosť police: | 40 kg |
| Farba: | RAL: 5015/7001 |
Hmotnosť:
| 205 kg |
Tovar zaradený v kategóriách