Dielenský stôl s nadstavbou PSZ003 - 119 x 60 x 85/177 cm
Podobné produkty
Pracovný dielenský stôl TECHNIK s nadstavbou, výbava stola: 1 x skrinka s dvierkami, 1 x skrinka 3-zásuvková vybavená so zásuvkami 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm, 2 x poličky, centrálne / jednobodové uzamykanie cylindrickou zámkou, vybavenie nadstavby: 1 x perfopanel 1190 x 460 mm ...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK, výbava: 1 x skrinka s dvierkami a 2 police, 1 x skrinka 3-zásuvková so zásuvkami 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm, centrálne / jednobodové uzamykanie cylindrickou zámkou, 2 x vrchné zásuvky 435 x 524 x 145 mm bez uzamykania, bočná strana vybavená 2 x ...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK s nadstavbou, výbava stola: 2 x skrinka 3-zásuvková vybavená so zásuvkami 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm, 2 x poličky, centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, vybavenie nadstavby: 1 x perfopanel 1190 x 460 mm s dierovaním EuroPerfo 38x38x10, 1 x zá...
3 dni
Pracovný dielenský stôl s mobilným kontajnerom a nadstavbou TECHNIK, výbava stola: 1 x skrinka s dvierkami 2 police, uzamykanie cylindrickou zámkou, výbava kontajnera: mobilný 4-zásuvkový kontajner, zásuvka 3 ks 435 x 524 x 90 mm, 1 ks 435 x 524 x 168 mm, kontajner je vybavený 100 mm pogumovanými ko...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK s nadstavbou, výbava stola: 9 zásuviek - 1 ks 998 x 525 x 71 mm, 6 ks 452 x 536 x 81 mm, 2 ks 452 x 536 x 161 mm, zásuvky sú vybavené poistkou voči neželanému vysunutiu, centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, pracovný stôl je umiestnený na zvýšenom sokli, vybavenie...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK s nadstavbou, výbava stola: 5 zásuviek - 1 ks 998 x 525 x 71 mm, 3 ks 452 x 536 x 81 mm, 1 ks 452 x 536 x 161 mm, zásuvky sú vybavené poistkou voči neželanému vysunutiu, centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, 1 policová skrinka s dverami 452 x 404 mm, 2 ks poličky,...
3 dni
Zostava dielenského pracoviska TECHNIK, výbava stola: 3 x policový kontajner s 2 policami, uzamykanie cylindrická zámka, vybavenie nadstavby: 1 x perfopanel 1537 x 1130 x 30 mm s dierovaním EuroPerfo 38x38x10, pracovná doska hr. 30 mm Multiplex buková preglejka, prístavba: 1 x dielenská skriňa 1920 ...
3 dni
Zostava dielenského pracoviska TECHNIK, výbava stola: 3 x 5-zásuvkový kontajner, 3 ks 435 x 524 x 90 mm, 2 ks 435 x 524 x 168 mm, vybavenie nadstavby: 1 x perfopanel 1537 x 1130 x 30 mm s dierovaním EuroPerfo 38x38x10, pracovná doska hr. 30 mm Multiplex buková preglejka, prístavba: 1 x dielenská skr...
3 dni
Kompletné špecifikácie
Pracovný dielenský stôl TECHNIK s nadstavbou, výbava stola: 1 x skrinka s dvierkami, 1 x skrinka 3-zásuvková vybavená so zásuvkami 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm, 2 x poličky, centrálne / jednobodové uzamykanie cylindrickou zámkou, vybavenie nadstavby: 2 x perfopanel 1190 x 460 mm s dierovaním EuroPerfo 38x38x10. Zostava nadstavby sa montuje na 2 x zadné kovové držiaky, ktoré spájajú nadstavbovú časť s konštrukciou podnože stola. Konštrukcia stola: zváraná kovová konštrukcia z jaklových profilov 40 x 40 x 1,5 mm, pracovná doska hr. 38 mm, jadro dosky z lepeného smrekového dreva s obojstranným dyhovaním bukovou preglejkou, pracovná doska je zapustená do obvodového kovového ochranného rámu. Povrchová úprava práškovým vypaľovacím polyesterovým lakom v odtieňoch farieb RAL. Stôl je dodávaný zmontovaný, v štandardne sa dodáva s pevnými plastovými pätkami, za príplatok je možné nohy stola vybaviť nastaviteľnými závitovými pätkami (nosnosť nastaviteľnej pätky pre jednu nohu stola je 100 kg).
| Šírka (mm): | 1190 |
| Výška (mm): | výška stola 850 mm / výška nadstavby 1770 mm |
| Hĺbka (mm): | 600 |
| Konštrukcia stola: | oceľové profily 40 x 40 x 1,5 mm |
| Pracovná doska: | hr.: 38 mm / jadro dosky - lepené smrekové drevo, vrchné a spodné dýhovanie - buková preglejka |
| Výbava stola: | 1 x skrinka s dvierkami - 2 poličky, 1 x 3-zásuvková skrinka |
Formát zásuviek:
| 2 ks 435 x 524 x 90 mm, 1 ks 435 x 524 x 168 mm |
| Perfo stena: | 2x perfo panel 1190 x 460 mm, 2 x vzpery, montážny materiál |
| Uzamykanie: | cylindrická zámka, jednobodové uzamykanie, 2 ks kľúčov |
| Nosnosť police stola: | 40 kg |
| Voliteľné za príplatok: | nastaviteľné pätky |
| Farba: | RAL: 7016/3000, 5015/7001 |
Hmotnosť:
| 95 kg |
Tovar zaradený v kategóriách