Dielenský pracovný stôl VX005
Podobné produkty
Pracovný dielenský stôl VARIO, výbava: základný model bez doplnkového vybavenia, kovová podnož zo zváraných oceľových profilov hr. 2,0 mm, základná výška pracovnej plochy 845 mm, možnosť výberu podnože s výškovým nastavení v rozsahu 845 - 1144 mm, nastavenie výšky odstupňované po 25 mm. Pracovná dos...
3 dni
Pracovný dielenský stôl VARIO, výbava: 1 x zásuvka 510 x 592 x 255 mm, uzamykanie na cylindrickú zámku, skrinka sa montuje na spodnú stranu pracovnej dosky, kovová podnož zo zváraných oceľových profilov hr. 2,0 mm, základná výška pracovnej plochy 845 mm, možnosť výberu podnože s výškovým nastavení v...
3 dni
Pracovný dielenský stôl VARIO, výbava: 1 x skrinka s dverami 510 x 592 x 470 mm, 2 police, uzamykanie na cylindrickú zámku, skrinka sa montuje na spodnú stranu pracovnej dosky, kovová podnož zo zváraných oceľových profilov hr. 2,0 mm, základná výška pracovnej plochy 845 mm, možnosť výberu podnože s ...
3 dni
Pracovný dielenský stôl VARIO, výbava: 1 x 3-zásuvková skrinka 510 x 592 x 470 mm, centrálne uzamykanie na cylindrickú zámku, skrinka sa montuje na spodnú stranu pracovnej dosky, kovová podnož zo zváraných oceľových profilov hr. 2,0 mm, základná výška pracovnej plochy 845 mm, možnosť výberu podnože ...
3 dni
Pracovný dielenský stôl VARIO, výbava: 2 x 3-zásuvková skrinka 510 x 592 x 470 mm, centrálne uzamykanie na cylindrickú zámku, skrinky sa montujú na spodnú stranu pracovnej dosky, kovová podnož zo zváraných oceľových profilov hr. 2,0 mm, základná výška pracovnej plochy 845 mm, možnosť výberu podnože ...
3 dni
Pracovný dielenský stôl VARIO, výbava: 1 x skrinka s dverami 510 x 592 x 805 mm, 2 police, uzamykanie na cylindrickú zámku, skrinka sa montuje na spodnú stranu pracovnej dosky, kovová podnož zo zváraných oceľových profilov hr. 2,0 mm, výška pracovnej plochy 845 mm. Pracovná doska buková škárovka hr....
3 dni
Pracovný dielenský stôl VARIO, výbava: 2 x 5-zásuvková skrinka 510 x 529 x 805 mm, centrálne uzamykanie na cylindrickú zámku, skrinky tvoria nosnú konštrukciu stola a montujú na spodnú stranu pracovnej dosky, výška pracovnej plochy 845 mm. Pracovná doska buková škárovka hr. 40 mm, opracovaná hrana, ...
3 dni
Pracovný dielenský stôl VARIO, výbava: 1 x 5- zásuvková skrinka 510 x 592 x 805 mm, formát zásuvky 3 ks 435 x 90 x 524 mm / 2 ks 435 x 168 x 524 mm, centrálne uzamykanie na cylindrickú zámku, skrinka sa montuje na spodnú stranu pracovnej dosky, kovová podnož zo zváraných oceľových profilov hr. 2,0 m...
3 dni
Kompletné špecifikácie
Pracovný dielenský stôl VARIO, výbava: 1 x 3-zásuvková skrinka 510 x 592 x 470 mm, centrálne uzamykanie na cylindrickú zámku, 1 x skrinka s dverami 510 x 592 x 470 mm, 2 police, uzamykanie na cylindrickú zámku, skrinky sa montujú na spodnú stranu pracovnej dosky, kovová podnož zo zváraných oceľových profilov hr. 2,0 mm, základná výška pracovnej plochy 845 mm, možnosť výberu podnože s výškovým nastavení v rozsahu 845 - 1144 mm, nastavenie výšky odstupňované po 25 mm. Pracovná doska buková škárovka hr. 40 mm, opracovaná hrana, možnosť výberu formátu dosky: 1500 / 1700 / 2000 x 685 mm. Povrchová úprava kovových častí práškovým vypaľovacím polyesterovým lakom v odtieňoch farieb RAL. Stôl dodávaný v demonte.
| Šírka (mm): | 1500, 1700, 2000 |
| Výška (mm): | základná podnož 845 / nastaviteľná podnož 845-1144 |
| Hĺbka (mm): | 685 |
| Pracovná doska: | buková škárovka 1500 / 1700 / 2000 x 685 x 40 mm |
| Konštrukcia stola: | 2 x podnož, 1 x priečny spojovací profil |
| Rozmery policovej skrinky: | 510 x 592 x 470 mm, 2 ks políc |
| Nosnosť police: | 40 kg |
| Rozmery zásuvkovej skrinky: | 510 x 592 x 470 mm |
| Formát zásuvky: | 2 ks 435 x 90 x 524 mm / 1 ks 435 x 168 x 524 mm |
| Výsuv zásuvky: | 100% na guličkových lištách |
| Nosnosť zásuvky: | 40 kg |
| Uzamykanie: | jednobodové / centrálne, cylindrická zámka, 2 ks kľúčov |
| Farba: | RAL: 5015/7001, 7035/5015 |
Hmotnosť:
| 114 kg |
Tovar zaradený v kategóriách