


- Úvod
- DIELŇA a VÝROBA
- Pracovné stoly
- Pracovné stoly - PROFI
- Dielenský stôl PROFI MAX PM401 - 80 x 70 x 85/90 cm
Dielenský stôl PROFI MAX PM401 - 80 x 70 x 85/90 cm

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar4
Dielenský stôl PROFI MAX PM401 - 80 x 70 x 85/90 cm7 dní521,52 €/ ks424 € bez DPH
Maximálne zaťaženie stola 450* kg. Stôl je určený pre ťažké strojárske a dielenské prostredie. Základ stola tvorí robustná kovová montovanej rámová konštrukcia zostavená z dvoch podnoží zvarených z oceľových profilov 50 x 90 mm x 3 mm vzájomne prepojených so spodnými priečnikmi spojenými navzájom zámkovým spojom a skrutkami. Pracovnú plochu tvorí masívna doska z lepenej vrstvenej preglejky Multiplex hr. 40 mm s vrchným a spodným hladkým dyhovaním. Základnú pracovnú dosku je možné za príplatok vymeniť za iný variant: 40 mm preglejka s nalepenou vrchnou 3 mm gumovou podložkou, 40 mm doska z bukovej špárovky, 40 mm preglejka poťiahnutá na vrchnej ploche a cez prednú hranu 1,5 mm oceľovým plechom, k základnej doske je možné objednať doplnkové vybavenie: predné a bočné ochranné kovové hrany, alebo zvýšené bočné a zadné kovové olemovanie. Povrchová úprava podnože práškovou farbou v odtieňoch RAL. Štandardne je možné stôl objednať v jednej alebo v kombinácií dvoch farieb bez príplatku. Stôl sa dodáva v demonte, jednoduchá a rýchla montáž. Spojovací materiál je súčasťou dodávky.

| Šírka stola (mm): | 800 |
| Výška stola (mm): | 850-900 |
| Hĺbka stola (mm): | 700 |
| Konštrukcia stola: | montovaná oceľová konštrukcia profil 90x50x3 mm, skrutkové spoje |
| Pracovná doska: | preglejka multiplex hr.: 40 mm |
| Výbava: | bez výbavy |
| Povrchová úprava: | prášková farba, výber z odieňov RAL |
| Voliteľné možnosti dosky za príplatok: | doska s kovovou prednou a bočnou hranou, doska oplechovaná 1,5 mm oceľovým plechom, doska s 3 mm ryhovanou gumovou podložkou, buková špárovka 40 mm, zvýšené bočné a zadné kovové olemovanie |
| Vyhotovenie: | stôl sa dodáva v demonte s montážnym materiálom |
| * Poznámka: | Pre zachovanie uvádzanej nosnosti stola 450 kg odporúčame konštrukciu PM401 pevne uchytiť do podlahy alebo steny zaisťovacími kotvami. |
| Hmotnosť: | 57 kg |




















