


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelársky nábytok
- Kancelárske skrine
- Žalúziové a posuvné dvere
- Kancelárska skriňa M397 - 80 x 73 x 45 cm
Kancelárska skriňa M397 - 80 x 73 x 45 cm
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar4
Kancelárska skriňa M397 - 80 x 73 x 45 cm14 dní248,46 €/ ks202 € bez DPH
Kancelárska skriňa s posuvnými dverami a policou, výškové nastavenie police umožňuje vytvorenie dvoch odkladacích modulov 2M (odkladací modul 1M = manipulačný priestor medzi dvoma policami vhodný pre vloženie štandardného kancelárskeho zakladača), skriňa je dodávaná v zmontovanom stave vo vyhotovení: uzatvorená policová časť 2M s posuvnými dverami, posúvanie dverí do pravej aj ľavej strany, stredové uzamykanie cylindrickou zámkou, výbava: 1 polica hr. 18 mm plošná nosnosť 30 kg (platí pre rovnomerne rozložené zaťaženie), posuvné dvere z laminovanej LTD dosky s integrovaným hliníkovým madlom, dva kľúče, vyhotovenie zadnej steny skrine je z 8 mm LTD dosky s obojstrannou povrchovou úpravou dyhovaním, čo umožňuje umiestniť alebo otočiť skriňu aj z jej zadnej časti do priestoru a použiť tak napr. ako oddeľovaciu stenu v kancelárskej miestnosti. Výšková rektifikácia na nožičkách umožňuje vyrovnanie drobných nerovností na podlahe v rozsahu 0-15 mm.

| Výška (mm): | 735 |
| Širka (mm): | 800 |
| Hĺbka (mm): | 450 |
| Police: | LTD doska hr. 18 mm, nastaviteľný raster 30 mm, nosnosť 30 kg/plošné zaťaženie |
| Korpus skrinky: | LTD doska hr. 18 mm, ABS hrana hr. 1 mm |
| Výšková rektifikácia: | aretačné skrutky - rozsah 15 mm |
| Dvere skrinky: | LTD doska |
| Otváranie dverí: | posuvný koľajničkový systém / obojstranný posun |
| Chrbát skrinky: | LTD doska hr. 8 mm |
| Úchyty: | integrované hliníkové madlo |
| Farba lamina: | buk, biela, čerešňa, orech, hruška, sivá |
| Uzamykanie: | centrálna cylindrická zámka s blokáciou otvorenia, 2 kľúče |
| Poznámka: | skriňa je dodávaná zmontovaná |
| Váha: | 32 kg |

















