


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelársky nábytok
- Kancelárske skrine
- Plné dvere
- Kancelárska skriňa M593 - 80 x 178 x 60 cm
Kancelárska skriňa M593 - 80 x 178 x 60 cm
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar6
Kancelárska skriňa M593 - 80 x 178 x 60 cm14 dní359,16 €/ ks292 € bez DPH
Kancelárska šatňová skriňa dvojdverová, vešiaková tyč na odev, skriňa vo vyhotovení: uzatvorená s dvojkrídlovými dverami, výbava: vešiaková kovová tyč na odev s montážou na vnútorné bočné steny, dvere s otváraním v uhle 110°, dve kovové štandardné madlá, vyhotovenie zadnej steny skrine je z 8 mm LTD dosky s obojstrannou povrchovou úpravou dyhovaním, čo umožňuje umiestniť alebo otočiť skriňu aj z jej zadnej časti do priestoru a použiť tak napr. ako oddeľovaciu stenu v kancelárskej miestnosti. Výšková rektifikácia na nožičkách umožňuje vyrovnanie drobných nerovností na podlahe v rozsahu 0-15 mm.

| Výška (mm): | 1780 |
| Širka (mm): | 800 |
| Hĺbka (mm): | 600 |
| Police: | bez police |
| Korpus skrine: | LTD doska hr. 18 mm, ABS hrana hr. 1 mm |
| Výšková rektifikácia: | aretačné skrutky - rozsah 15 mm |
| Dvere skrine: | LTD doska hr. 18 mm, ABS hrana hr. 2 mm |
| Otváranie dverí: | uhol 110° |
| Chrbát skrine: | LTD doska hr. 8 mm |
| Úchyty: | kovové |
| Farba lamina: | buk, biela, čerešňa, orech, hruška, sivá |
| Uzamykanie: | voliteľná príplatková výbava |
| Vnútorné vybavenie: | kovová vešiaková tyč na odev |
















