


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelársky nábytok
- Kancelárske kontajnery
- Kontajner 3 zásuvkový TREND T601
Kontajner 3 zásuvkový TREND T601
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
Kontajner 3 zásuvkový TREND T6013 dni590,40 €/ ks480 € bez DPH
Kancelársky zásuvkový kontajner s centrálnym uzamykaním, 3 zásuvky, uzamykanie so systémom blokovania zásuviek, farebná kombinácia: biela / dub ( bočné steny a čielka zásuviek v bielej farbe, vrchná doska v odtieni dekóru dub). Vybavenie kontajnera: cylindrická zámka + 2 ks kľúčov, biele plastové otočné kolieska s čiernou pogumovanou obručou, dve predné s brzdou. Kontajner je možné používať aj na príležitostné sedenie, pre tento účel sa vrchná časť doplní o prídavné čalúnené sedadlo (možnosť objednať v príplatkovej výbave). Kontajner sa dodáva zmontovaný.

| Výška (mm): | 491 |
| Širka (mm): | 331 |
| Hĺbka (mm): | 600 |
| Počet zásuviek: | 3 (bez madla) |
| Bočné dosky: | LTD doska 18 mm, ABS hrana / farba: biela |
| Vrchná doska: | LTD doska 18 mm, ABS hrana / farba: dub |
| Podvozok: | biele plastové otočné kolieska s čiernoiu pogumovanou obručou, dve predné s brzdou |
| Čielka zásuviek: | LTD doska 18 mm, ABS hrana / farba: biela |
| Otváranie zásuviek: | centrálny systém blokovania neotvorených zásuviek |
| Uzamykanie: | centrálna cylindrická zámka, 2 ks kľúčov |
| Hmotnosť: | 22 kg |











