


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kovové kancelárske skrine
- Skrine s posuvnými dverami
- Kovová kancelárska skriňa OY004 - 199 x 100 x 43,5 cm
Kovová kancelárska skriňa OY004 - 199 x 100 x 43,5 cm

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar4
Kovová kancelárska skriňa OY004 - 199 x 100 x 43,5 cmskladom693,72 €/ ks564 € bez DPH
Kancelárska skriňa s posuvnými dverami, vyhovuje požiadavkam pre GDPR na ochranu a skladovanie dokumentov. Výbava: 4 ks kovová polica, výškové nastavenie v rastri po 25 mm, nosnosť police 60 kg. Zváraný rám skrine z oceľového plechu, posuvné kovové dvere uložené na vodiacich lištách, kovové madlá, cylindrická zámka s jednobodovým uzamykaním, 2 ks kľúčov. Povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL, možnosť aj kombinácie dvoch farieb bez príplatku (1. farba pre korpus skrine / 2. farba pre dvere skrine). Pri základnom nastavení rozostupu políc sa vytvorí päť odkladacích policových miest pre vloženie bežných kancelárskych zakladačov na výšku v rade vedľa seba. Police majú špeciálne vytvarovanú spodnú hranu s vnútorným ohybom / olemovaním, ktoré umožňuje použiť závesné obaly s kovovými háčikmi formátu A4. Skriňa sa dodáva zmontovaná.
| Konštrukcia: | zváraný rám, oceľový plech, vyhovuje pre GDPR |
| Výška (mm): | 1990 |
| Šírka (mm): | 1000 |
| Hĺbka (mm): | 435 |
| Rozmery police (mm): | 994 x 385 x 28 |
| Dvere: | kovové dvere, kolajničkový posuvný systém otvárania, kovové madlá |
| Podnož skrine: | oceľový rám |
| Vnútorná výbava: | 4 police |
| Nosnosť police: | 60 kg |
| Uzamykanie: | cylindrická otočná zámka - jednobodové uzamykanie |
| Nastavenie police: | raster 25 mm / 5 radov zakladačov |
| Úprava police: | spodný lem pre závesné obaly s háčikmi formát A4 |
| Farba: | podľa vzorkovníka RAL / možnosť voľby 2 farieb bez príplatku |
| Hmotnosť: | 89 kg |















