


- Úvod
- SKLAD a PREVÁDZKA
- Manipulačné vozíky a rudly
- Rudla pre KEG sudy RK01 - nosnosť 200 kg
Rudla pre KEG sudy RK01 - nosnosť 200 kg
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
Rudla pre KEG sudy RK01 - nosnosť 200 kgskladom161,13 €/ ks131 € bez DPH
KEG rudla určená pre manipuláciu s kovovými alebo plastovými sudmi pre pivo-limo / KEG štandard, zadná oporná časť konštrukcie je prispôsobená na kruhový tvar sudu. Zváraná konštrukcia z oceľových rúrok prierezu 25 x 2 mm. Voliteľná výbava: nafukovacie bezdušové pneumatiky na kovovom disku s ihlovým ložiskom, za príplatok voliteľné plné gumené pneumatiky na kovovom disku alebo guličkové ložiská. Oska pre nasadenie kolesa je vyrobená z oceľovej guľatiny priemeru 20 mm. Špeciálny rozmer lopaty 41 x 17,5 cm (hrúbka plechu 4 mm) umožňuje rýchlejšie naberanie KEG sudov - minimalizuje sa potreba naklápania sudov. Výrez na lopate je dimenzovaný pre spodný lem KEG sudu. Šikmé rukoväte, vrchný rámový oblúk pre ľahšie naklápanie, ideálna na manipuláciu s KEG sudmi a prepravkami na fľaše vo výrobe a v distribučných skladoch.
Výber ložiska:
ihlové ložiská - určené len pre rovné a tvrdé povrchy
guličkové ložiská - určené pre nerovné povrchy / nespevnené plochy
Výber kolieska:
bezdušová nafukovacia pneumatika - určená na hladký prejazd cez menšie nerovnosti - lepšie pruženie
plná gumená pneumatika - určená na používanie v prevádzkach s rizikom poškodenia bežnej pneumatiky - zvýšená odolnosť
| Rozmery - vonkajšie (š x v mm): | 560 x 1360 |
| Rozmery lopaty (š x h mm): | 410 x 175 - s výrezom na KEG sud (hrúbka 4 mm) |
| Nosnosť (kg): | 200 |
| Kolieska: | nafukovacie bezdušové / plné gumené - kovový disk |
| Ložiská | ihlové / guličkové |
| Priemer kolieska (mm): | 300 / oska z guľatiny 20 mm |
| Povrchová úprava: | komaxit |
| Farba: | podľa výrobného programu - obrázok = ilustračná farba |
| Hmotnosť: | 14 kg |







