


- Úvod
- SKLAD a PREVÁDZKA
- Manipulačné vozíky a rudly
- Rudla pre KEG sudy RK04 - nosnosť 200 kg
Rudla pre KEG sudy RK04 - nosnosť 200 kg
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
Rudla pre KEG sudy RK04 - nosnosť 200 kgskladom184,50 €/ ks150 € bez DPH
Špeciálna schodisková KEG rudla určená pre manipuláciu s kovovými alebo plastovými sudmi pre pivo-limo / KEG štandard, zadná oporná časť konštrukcie je prispôsobená na kruhový tvar sudu. Zváraná konštrukcia z oceľových rúrok prierezu 25 x 2 mm. Otočný špeciálny trojkolesový podvozok určený na prekonávanie schodov a pevných nerovností, každá náprava podvozku má inštalované 3 x plné 160 mm gumené kolieska na kovových diskoch s ihlovými ložiskami. Oska pre nasadenie podvozku s kolesami je vyrobená z oceľovej guľatiny priemeru 20 mm. Špeciálny rozmer lopaty 40 x 20 cm (hrúbka plechu 4 mm) umožňuje rýchlejšie naberanie KEG sudov - minimalizuje sa potreba naklápania sudov. Zadný okraj lopaty je dimenzovaný pre spodný lem KEG sudu. Šikmé rukoväte, vrchný rámový oblúk pre ľahšie naklápanie, ideálna na manipuláciu s KEG sudmi a prepravkami na fľaše vo výrobe a v distribučných skladoch s rovným a tvrdým povrchom a na prekonávanie schodiskových stupňov.
ihlové ložiská - určené len pre rovné a tvrdé povrchy
| Rozmery - vonkajšie (š x v mm): | 520 x 1320 |
| Rozmery lopaty (š x h mm): | 400 x 200 (hrúbka 4 mm) |
| Nosnosť (kg): | 200 |
| Kolieska: | plné gumené na kovovom disku / 160 mm |
| Ložiská: | ihlové |
| Špeciálna úprava podvozku: | 3-kolesový schodiskový podvozok / oska z guľatiny 20 mm |
| Povrchová úprava: | komaxit |
| Farba: | podľa výrobného programu - obrázok = ilustračná farba |







