


- Úvod
- DIELŇA a VÝROBA
- Pracovné stoličky
- Sedadlo koženka / látka
- Stolička EKO 02
Stolička EKO 02

- NOVINKA
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar2
Stolička EKO 02skladom134,07 €/ ks109 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 50-69 cm, nosnosť 100 kg. Pracovná stolička s čalúneným operadlom a sedadlom, výškovo nastaviteľné operadlo, plastový čierny podstavec, kovový čierny vysoký piest (stolička je v základnej výbave dodávaná bez oporného kruhu pre nohy, možnosť objednať samostatne), univerzálne 50 mm plastové kolieska. Čalúnené podľa výberu - látka.
Príplatkové vybavenie: pogumované kolieska, plastové klzáky, pogumované kolieska s automatickou brzdou
Stoličková mechanika:
kĺbová- nastavenie sklonu operadla v ľubovolnej polohe v rozsahu 20°, manuálne nastavenie vzdialenosti operadla od zadnej hrany sedadla (nastavenie vysunutím alebo zasunutím spodného ramena kĺbovej mechaniky vo vodiacich kolajničkách mechniky, fixácia pomocou otočnej skrutky)
| Mechanika: | kĺbová, polohovanie výšky sedadla, polohovanie výšky operadla, nastavenie sklonu operadla |
| Poťah: | látka |
| Typ podstavca: | 5 ramenný plastový čierny |
| Typ kolieska: | univerzálne 50 mm plastové |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Výbava voliteľná: | 50 mm pogumované kolieska, plastové klzáky, 50 mm pogumované kolieska s automatickou brzdou |
| Nosnosť: | 100 kg |
| Výška sedadla (cm): | 50-69 |
| Širka (cm): | 68 |
| Šírka sedadla (cm): | 43 |
| Hmotnosť: | 11 kg |
















