


Stolička EKO

- NOVINKA
- Kompletné špecifikácie
Stolička EKOskladom125,46 €/ ks102 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 44-56 cm, nosnosť 100 kg. Pracovná stolička s čalúneným operadlom a sedadlom, výškovo nastaviteľné operadlo, plastový čierny podstavec, kovový čierny nízky piest, univerzálne 50 mm plastové kolieska. Čalúnené podľa výberu - látka.
Príplatkové vybavenie: pogumované kolieska, plastové klzáky, pogumované kolieska s automatickou brzdou
Stoličková mechanika:
kĺbová- nastavenie sklonu operadla v ľubovolnej polohe v rozsahu 20°, manuálne nastavenie vzdialenosti operadla od zadnej hrany sedadla (nastavenie vysunutím alebo zasunutím spodného ramena kĺbovej mechaniky vo vodiacich kolajničkách mechniky, fixácia pomocou otočnej skrutky)
| Mechanika: | kĺbová, polohovanie výšky sedadla, polohovanie výšky operadla, nastavenie sklonu operadla |
| Poťah: | látka |
| Typ podstavca: | 5 ramenný plastový čierny |
| Typ kolieska: | univerzálne 50 mm plastové |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Výbava voliteľná: | 50 mm pogumované kolieska, plastové klzáky, 50 mm pogumované kolieska s automatickou brzdou |
| Nosnosť: | 100 kg |
| Výška sedadla (cm): | 44-56 |
| Širka (cm): | 60 |
| Šírka sedadla (cm): | 43 |
| Hmotnosť: | 10 kg |















