


- Úvod
- DIELŇA a VÝROBA
- Pracovné stoličky
- Sedadlo koženka / látka
- Stolička NORA 02
Stolička NORA 02

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar1
Stolička NORA 02skladom94,71 €/ ks77 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 47-66 cm, nosnosť 100 kg. Pracovná stolička - taburetka, čalúnené mäkké sedadlo, základné nastavenie výšky sedadla, plastový čierny podstavec, kovový čierny vysoký piest (stolička je v základnej výbave dodávaná bez oporného kruhu pre nohy, možnosť objednať samostatne), univerzálne 50 mm plastové kolieska, čalúnenie sedadla podľa výberu: látka.
Príplatkové vybavenie: pogumované kolieska, plastové klzáky, pogumované kolieska s automatickou brzdou
Stoličková mechanika: piastra- umožňuje len základné nastavenie výšky polohy sedadla pákovým ovládačom
| Mechanika: | piastra, polohovanie výšky sedadla |
| Poťah: | látka |
| Typ podstavca: | 5 ramenný plastový čierny |
| Typ kolieska: | univerzálne 50 mm plastové |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Výbava voliteľná: | 50 mm pogumované kolieska, plastové klzáky, 50 mm pogumované kolieska s automatickou brzdou |
| Nosnosť: | 100 kg |
| Výška sedadla (cm): | 47-66 |
| Širka (cm): | 64 |
| Šírka sedadla (cm): | 32 |
| Hmotnosť: | 10 kg |












