


- Úvod
- DIELŇA a VÝROBA
- Pracovné stoličky
- Taburetky
- Stolička PILOT P02
Stolička PILOT P02

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar2
Stolička PILOT P02skladom120,54 €/ ks98 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 45-64 cm, nosnosť 100 kg. Pracovná stolička - taburetka, čierne polyuretánové sedadlo so zvýšeným zadným okrajom, povrch sedadla s protišmykovou úpravou, základné nastavenie výšky sedadla, plastový čierny podstavec, kovový čierny vysoký piest (stolička je v základnej výbave dodávaná bez oporného kruhu pre nohy, možnosť objednať samostatne), univerzálne 50 mm plastové kolieska alebo klzáky.
Príplatkové vybavenie: pogumované kolieska, plastové klzáky, pogumované kolieska s automatickou brzdou
Stoličková mechanika: piastra- umožňuje len základné nastavenie výšky polohy sedadla pákovým ovládačom
| Mechanika: | piastra, polohovanie výšky sedadla |
| Sedadlo: | čierny polyuretán, prostišmyková úprava, zadná zvýšená hrana |
| Typ podstavca: | 5 ramenný plastový čierny |
| Typ kolieska: | univerzálne 50 mm plastové |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Výbava voliteľná: | 50 mm pogumované kolieska, plastové klzáky, 50 mm pogumované kolieska s automatickou brzdou |
| Nosnosť: | 100 kg |
| Výška sedadla (cm): | 45-64 |
| Širka (cm): | 64 |
| Šírka sedadla (cm): | 33 |
| Hmotnosť: | 9 kg |


















