


- Úvod
- DIELŇA a VÝROBA
- Pracovné stoly
- Pracovné stoly - TECHNIK
- Dielenský pracovný stôl MP006 - 170 x 68 x 85 cm
Dielenský pracovný stôl MP006 - 170 x 68 x 85 cm

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar5
Dielenský pracovný stôl MP006 - 170 x 68 x 85 cm3 dni591,63 €/ ks481 € bez DPH
Pracovný dielenský stôl TECHNIK, výbava: 1 x policová skrinka s dvierkami 2 ks poličiek, 1 x 3-zásuvková skrinka, formát zásuviek 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, 1 x otvorená policová skrinka, zváraná kovová konštrukcia z jaklových profilov 40 x 40 x 1,5 mm, pracovná doska hr. 40 mm buková škárovka. Povrchová úprava práškovým vypaľovacím polyesterovým lakom v odtieňoch farieb RAL. Stôl je dodávaný zmontovaný.
| Šírka (mm): | 1700 |
| Výška (mm): | 850 |
| Hĺbka (mm): | 685 |
| Konštrukcia stola: | oceľové profily 40 x 40 x 1,5 mm |
| Pracovná doska: | buková škárovka hr. 40 mm, opracované hrany |
| Výbava: | 1 x policová skrinka s dverami 2 police, 1 x 3-zásuvková skrinka, 1 x otvorená policová skrinka |
| Uzamykanie: | cylindrická zámka, jednobodové a centrálne uzamykanie, 2 ks kľúčov |
| Formát zásuviek: | 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm |
| Nosnosť police/zásuvky: | 40 kg |
| Farba: | RAL: 7016/3000 |
| Hmotnosť: | 120 kg |















