Novinky
11.04.2022
Školská stolička s otočným stolíkom
Práve sme do predaja zaradili ďalšiu novinku, školskú stoličku s otočným stolíkom COLLEGE. V ponuke sú dve verzie, stolička s otočným stolíkom a so šp...
čítať celé
10.04.2022
Balančné stoličky pre zdravé sedenie
Do našej ponuky sme zaradili ďalšiu novinku - balančné stoličky, ktoré podporujú zdravé sedenie. Určené sú pre všetky vekové kategórie, pre používanie...
čítať celé
22.10.2021
Kreatívne sedáky pre školy
Kreatívne sedáky pre školy a školské kluby. Sedáky umožňujú vytvárať ľubovolné zostavy spájaním jednotlivých modulov. Voliteľné farebné kombinácie poť...
čítať celé
Blog

04.12.2024
Škola
Skrinky na mobilné telefóny
Kde bezpečne odkladať mobilný telefón počas vyučovania?
čítať celé

08.05.2022
Škola
Nabíjať a skladovať? Žiadny problém!
Špeciálne mobilné vozíky a skrine s vnútorným vybavením umožňujúcim súčasne skladovať a nabíjať notebooky, tablety alebo smartfóny s využitím najmä p...
čítať celé

01.05.2022
Kancelária
Ako používať balančnú stoličku ELA
Tipy a rady ako začať používať balančnú stoličky ELA pre aktívne sedenie
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
- Úvod
- DIELŇA a VÝROBA
- Pracovné stoly
- Pracovné stoly - TECHNIK
- Dielenský pracovný stôl MP008 - 170 x 68 x 85 cm
Dielenský pracovný stôl MP008 - 170 x 68 x 85 cm

Podobné produkty
Pracovný dielenský stôl TECHNIK, výbava: 1 x policová skrinka s 2 poličkami, 2 x veľké police, uzamykanie cylindrickou zámkou, zváraná kovová konštrukcia z jaklových profilov 40 x 40 x 1,5 mm, pracovná doska hr. 40 mm buková škárovka. Povrchová úprava práškovým vypaľovacím polyesterovým lakom v odti...
428,04 €
/
ks
348 €
bez DPH
428,04 €
/
ks
348 €
bez DPH
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK, výbava: 1 x 3-zásuvková skrinka, formát zásuviek 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, 2 x veľká polica, zváraná kovová konštrukcia z jaklových profilov 40 x 40 x 1,5 mm, pracovná doska hr. 40 mm buková škárovka. P...
495,69 €
/
ks
403 €
bez DPH
495,69 €
/
ks
403 €
bez DPH
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK, výbava: 1 x policová skrinka s dvierkami 2 ks poličiek, 1 x 3-zásuvková skrinka, formát zásuviek 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, 1 x otvorená policová skrinka, zváraná kovová konštrukcia z jaklových profilov ...
591,63 €
/
ks
481 €
bez DPH
591,63 €
/
ks
481 €
bez DPH
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK, výbava: 1 x policová skrinka s dvierkami 2 ks poličiek, 1 x 3-zásuvková skrinka, formát zásuviek 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, 1 x otvorená policová skrinka, zváraná kovová konštrukcia z jaklových profilov ...
591,63 €
/
ks
481 €
bez DPH
591,63 €
/
ks
481 €
bez DPH
3 dni
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar7
Dielenský pracovný stôl MP008 - 170 x 68 x 85 cm3 dni682,65 €/ ks555 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Pracovný dielenský stôl TECHNIK, výbava: 1 x policová skrinka s dvierkami 2 ks poličiek, 2 x 3-zásuvková skrinka, formát zásuviek 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, zváraná kovová konštrukcia z jaklových profilov 40 x 40 x 1,5 mm, pracovná doska hr. 40 mm buková škárovka. Povrchová úprava práškovým vypaľovacím polyesterovým lakom v odtieňoch farieb RAL. Stôl je dodávaný zmontovaný.
| Šírka (mm): | 1700 |
| Výška (mm): | 850 |
| Hĺbka (mm): | 685 |
| Konštrukcia stola: | oceľové profily 40 x 40 x 1,5 mm |
| Pracovná doska: | buková škárovka hr. 40 mm, opracované hrany |
| Výbava: | 1 x policová skrinka s dverami 2 police, 2 x 3-zásuvková skrinka |
| Uzamykanie: | cylindrická zámka, jednobodové a centrálne uzamykanie, 2 ks kľúčov |
| Formát zásuviek: | 4 ks 435 x 524 x 90 mm a 2 ks 435 x 524 x 168 mm |
| Nosnosť police/zásuvky: | 40 kg |
| Farba: | RAL: 7016/3000 |
| Hmotnosť: | 138 kg |
Tovar zaradený v kategóriách
















