


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelársky nábytok
- Kancelárske stoly
- TREND
- Kancelársky stôl Tb286 - 2800 x 1600 x 742 mm
Kancelársky stôl Tb286 - 2800 x 1600 x 742 mm
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar8
Kancelársky stôl Tb286 - 2800 x 1600 x 742 mm3 dni2 273,04 €/ ks1 848 € bez DPH
Spojená bench-desk zostava 4 kancelárskych stolov na spoločnej nosnej konštrukcii, podnož s drevenými nohami z prírodného masívu (jaseňové drevo s prírodným odtieňom, priznané letokruhy, povrchovo ošetrené bezfarebným lakovaním), každá stolová doska je položená na samostatnej nosnej rámovej konštrukcii z dvojice pozdĺžnych kovových nosníkov 40 x 20 x 2 mm, vzájomne spojené skrutkovým spojom. Pracovná doska stola z LTD hr. 25 mm, obojstranné dyhovanie v dekóre podľa výberu, hrana ABS 2 mm. Výšková rektifikácia 0-15 mm pre vyrovnanie drobných nerovností na podlahe. Stôl je dodávaný v demonte, montážny materiál je súčasťou balenia.

| Pracovná doska: | LTD doska hr. 25 mm, ABS hrana hr. 2 mm |
| Farba dosky: | biela, dub |
| Konštrukcia: | spojená zostava typ bench-desk |
| Počet miest: | 4 pracovné miesta, sedenie v zostave 2 + 2 |
| Stolová doska: | modul 1400 x 800 mm |
| Podnož: | drevené nohy s kovovou rámovou konštrukciou |
| Farba podnože: | drevené nohy, prírodný masív odtieň jaseň / kovová konštrukcia prášková farba, biela RAL9010 |
| Šírka (mm): | 2800 |
| Hĺbka (mm): | 1600 |
| Výška (mm): | 742 |
| Výšková rektifikácia: | aretačné skrutky, rozsah 0-15 mm |
| Hmotnosť: | 112 kg |


Stolový systém je možné vybaviť rôznymi doplnkami




















