


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kovové kancelárske skrine
- Zásuvkové skrine
- Kovová kancelárska skriňa OW003 - 199 x 100 x 43,5 cm
Kovová kancelárska skriňa OW003 - 199 x 100 x 43,5 cm

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar4
Kovová kancelárska skriňa OW003 - 199 x 100 x 43,5 cmskladom799,50 €/ ks650 € bez DPH
Kancelárska kombinovaná skriňa s policovým a zásuvkovým modulom. Vrchný dvojdverový policový modul obsahuje: 3 ks kovová nastaviteľná polica, výškové nastavenie v rastri po 25 mm, nosnosť police 60 kg, pri základnom nastavení rozostupu police sa vytvoria tri odkladacie policové miesta pre vloženie bežných kancelárskych zakladačov na výšku v rade vedľa seba. Polica má špeciálne vytvarovanú spodnú hranu s vnútorným ohybom / olemovaním, ktoré umožňuje použiť závesné obaly s kovovými háčikmi formátu A4. Spodný zásuvkový modul obsahuje: 2 ks zásuvky formát A4 a 1 ks nízka zásuvka výška 218 mm, 100% guličkové výsuvné lišty, nosnosť zásuvky 40 kg. Konštrukcia zásuvky má špeciálne vytvarovanú vrchnú hranu s ohybom / olemovaním, ktoré umožňuje použiť závesné obaly s kovovými háčikmi formátu A4. Zváraný rám skrine z oceľového plechu, vystužená konštrukcia dverí s vnútornými závesmi, dvere vybavené otočnou cylindrickou zámkou s dvojbodovým uzamykaním, zásuvky majú zapustené madlo a sú vybavené centrálnym uzamykaním, 2 ks kľúčov. Povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL, možnosť aj kombinácie dvoch farieb bez príplatku (1. farba pre korpus skrine / 2. farba pre dvere skrine). Skriňa sa dodáva zmontovaná.
* Skriňa vyhovuje požiadavkám pre GDPR na ochranu a skladovanie dokumentov
| Konštrukcia: | zváraný rám, oceľový plech, vyhovuje pre GDPR |
| Výška (mm): | 1990 |
| Šírka (mm): | 1000 |
| Hĺbka (mm): | 435 |
| Dvere: | vnútorná pozdĺžna výstuž, vnútorné uchytenie závesov dverí |
| Uhol otvárania dverí: | 110° |
| Zásuvky: | celokovové, plné bočnice, 100% guličkový výsun |
| Formát zásuvky A4: | 244 x 918 x 330 mm / výška čielka 280 mm |
| Formát nízkej zásuvky: | 182 x 918 x 330 mm / výška čielka 218 mm |
| Podnož skrine: | oceľový rám |
| Vnútorná výbava: | 2 police / 2 zásuvky formát A4 / 1 zásuvka výška 218 mm |
| Nosnosť police: | 60 kg |
| Nosnosť zásuvky: | 40 kg |
| Uzamykanie: | dvere: cylindrická otočná zámka - dvojbodové uzamykanie, zásuvky: centrálne, cylindrická zámka |
| Nastavenie police: | raster 25 mm / 3 rady zakladačov |
| Úprava police: | spodný lem pre závesné obaly s háčikmi formát A4 |
| Úprava zásuvky: | vrchný lem pre závesné obaly s háčikmi formát A4 |
| Farba: | podľa vzorkovníka RAL / možnosť voľby 2 farieb bez príplatku |
| Hmotnosť: | 109 kg |

















