Kovová skriňa s plastovými boxmi BS01E - 195 x 71 x 30 cm
Podobné produkty
Dvojdverová policová skriňa vybavená zostavou odkladacích plastových boxov, výbava: 40 ks modrý plastový box 172 x 125 x 235 mm, 18 ks červený plastový box 115 x 75 x 210 mm, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 35 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vy...
7 dní
Dvojdverová policová skriňa vybavená zostavou odkladacích plastových boxov, výbava: 24 ks modrý plastový box 172 x 125 x 235 mm, 54 ks červený plastový box 115 x 75 x 210 mm, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 35 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vy...
7 dní
Dvojdverová policová skriňa vybavená zostavou odkladacích plastových boxov, výbava: 11 ks kovových políc 707 x 243 x 11 mm, 48 ks modrý plastový box 172 x 125 x 235 mm, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 35 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vypaľova...
7 dní
Dvojdverová policová skriňa vybavená zostavou odkladacích plastových boxov, výbava: 12 ks modrý plastový box 172 x 125 x 235 mm, 78 ks červený plastový box 115 x 75 x 210 mm, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 35 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vy...
7 dní
Dvojdverová univerzálna policová skriňa so zadnou stenou s perforáciou v systéme EuroPerfo 38x38x10, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 50 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vypaľovacím lakom v odtieňoch farieb RAL. Uzamykanie otočnou cylindrickou zá...
3 dni
Dvojdverová univerzálna policová skriňa so zadnou stenou vybevenou štrbinovým dierovaním pre zavesenie plastových boxov alebo iných háčikov a držiakov využívajúcich štrbinový závesný systém, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 50 kg. Povrchová úprava s polyestero...
3 dni
Dvojdverová univerzálna policová skriňa so zadnou stenou vybevenou kombinovaným dierovaním: systéme EuroPerfo 38x38x10 pre háčiky a držiaky, štrbinové pre zavesenie plastových boxov alebo iných háčikov a držiakov využívajúcich štrbinový závesný systém, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový ...
3 dni
Kompletné špecifikácie
Dvojdverová policová skriňa vybavená zostavou odkladacích plastových boxov, výbava: 17 ks kovových políc 707 x 243 x 11 mm, 108 ks červený plastový box 115 x 75 x 210 mm, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 35 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vypaľovacím lakom v odtieňoch farieb RAL. Uzamykanie otočnou cylindrickou zámkou s dvojbodovým rozvorovým mechanizmom, 2 ks kľúčov. Balenie skrine obsahuje 18 kovových políc 707 x 243 x 11 mm.
* Pre bezpečné používanie je potrebné, aby bola skriňa pevne ukotvená do steny.
| Konštrukcia: | zváraný korpus - oceľ. plech |
| Šírka (mm): | 710 |
| Výška (mm): | 1950 |
| Hĺbka (mm): | 300 |
| Podstavec: | oceľový rám |
| Výbava - police: | 18 ks / 707 x 243 x 11 mm |
| Výbava - box červený: | 108 ks / 115 x 75 x 210 mm, materiál: PE, farba: červená |
| Uzamykanie: | cylindrická otočná rozvorová zámka - dvojbodová |
| Nastavenie police: | 50 mm |
| Nosnosť police: | 35 kg |
| Farba: | RAL: 7035/7035 |
| Hmotnosť: | 45 kg |
Tovar zaradený v kategóriách