Kovová univerzálna skriňa LG020 - 192 x 78 x 38 cm
Podobné produkty
Dvojdverová univerzálna policová skriňa so zadnou stenou s perforáciou v systéme EuroPerfo 38x38x10, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 50 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vypaľovacím lakom v odtieňoch farieb RAL. Uzamykanie otočnou cylindrickou zá...
3 dni
Dvojdverová univerzálna policová skriňa so zadnou stenou vybevenou kombinovaným dierovaním: systéme EuroPerfo 38x38x10 pre háčiky a držiaky, štrbinové pre zavesenie plastových boxov alebo iných háčikov a držiakov využívajúcich štrbinový závesný systém, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový ...
3 dni
Dvojdverová policová skriňa vybavená zostavou odkladacích plastových boxov, výbava: 40 ks modrý plastový box 172 x 125 x 235 mm, 18 ks červený plastový box 115 x 75 x 210 mm, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 35 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vy...
7 dní
Dvojdverová policová skriňa vybavená zostavou odkladacích plastových boxov, výbava: 24 ks modrý plastový box 172 x 125 x 235 mm, 54 ks červený plastový box 115 x 75 x 210 mm, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 35 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vy...
7 dní
Dvojdverová policová skriňa vybavená zostavou odkladacích plastových boxov, výbava: 11 ks kovových políc 707 x 243 x 11 mm, 48 ks modrý plastový box 172 x 125 x 235 mm, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 35 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vypaľova...
7 dní
Dvojdverová policová skriňa vybavená zostavou odkladacích plastových boxov, výbava: 12 ks modrý plastový box 172 x 125 x 235 mm, 78 ks červený plastový box 115 x 75 x 210 mm, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 35 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vy...
7 dní
Dvojdverová policová skriňa vybavená zostavou odkladacích plastových boxov, výbava: 17 ks kovových políc 707 x 243 x 11 mm, 108 ks červený plastový box 115 x 75 x 210 mm, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 35 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vypaľo...
7 dní
Kompletné špecifikácie
Dvojdverová univerzálna policová skriňa so zadnou stenou vybevenou štrbinovým dierovaním pre zavesenie plastových boxov alebo iných háčikov a držiakov využívajúcich štrbinový závesný systém, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 50 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vypaľovacím lakom v odtieňoch farieb RAL. Uzamykanie otočnou cylindrickou zámkou s dvojbodovým rozvorovým mechanizmom, 2 ks kľúčov. Výbava: 4 nastaviteľné police, možnosť nastavenia v rozostupe po 50 mm. Skriňa sa dodáva zmontovaná.
* Vyobrazené vnútorné doplnkové vybavenie sa môže objednať ako voliteľné príslušenstvo.
| Konštrukcia: | zváraný korpus - oceľ. plech |
| Šírka (mm): | 780 |
| Výška (mm): | 1920 |
| Hĺbka (mm): | 380 |
| Podstavec: | oceľový rám |
Špecifikácia:
| zadná stena so štrbinovým dierovaním pre zavesenie plastových boxov |
| Vnútorná výbava: | 4 police / 775 x 310 x 20 mm |
| Uzamykanie: | cylindrická otočná rozvorová zámka - dvojbodová |
| Nastavenie police: | 50 mm |
| Nosnosť police: | 50 kg |
| Farba: | RAL: 7035/5015, 7035/7035 |
| Hmotnosť: | 48 kg |
Tovar zaradený v kategóriách