


- Úvod
- ZDRAVOTNÍCTVO
- Liekové vitríny a skrine
- Lekárska skriňa LS004 - 180 x 80 x 43,5 cm
Lekárska skriňa LS004 - 180 x 80 x 43,5 cm

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar6
Lekárska skriňa LS004 - 180 x 80 x 43,5 cmskladom580,56 €/ ks472 € bez DPH
Dvojdverová kombinovaná lekárska skriňa vhodná pre odkladanie liekov, lekárskych nástrojov a príslušenstva. Vrchná časť skrine má výplň dverí z bezpečnostného kaleného skla, spodná časť skrine má kovové dvere, každá časť má samostatné dvojbodové uzamykanie otočnou rozvorovou zámkou, 2 ks kľúčov. Základná výbava: 3 sklenené police z bezpečnostného skla, nosnosť police 25 kg, výškové nastavenie police v rastri po 25 mm. Zváraný rám skrine z oceľového plechu, vystužená konštrukcia dverí s vnútornými závesmi, spodný kovový rámový podstavec. Povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL, možnosť aj kombinácie dvoch farieb bez príplatku (1. farba pre korpus skrine / 2. farba pre dvere skrine). Skriňa sa dodáva zmontovaná.
| Konštrukcia: | zváraný korpus, oceľový plech |
| Výška (mm): | 1800 |
| Šírka (mm): | 800 |
| Hĺbka (mm): | 435 |
| Výstuha dverí: | áno, vnútorné závesy |
| Podnož skrine: | oceľový rám |
| Vnútorná výbava: | 3 police z bezpečnostného skla |
| Nosnosť police: | 25 kg |
| Uzamykanie: | cylindrická otočná zámka - dvojbodové uzamykanie |
| Výplň dverí: | vrchná časť /kalené bezpečnostné sklo, spodná časť / kovové dvere |
| Nastavenie police: | raster 25 mm |
| Farba: | podľa vzorkovníka RAL / možnosť voľby 2 farieb bez príplatku |
| Hmotnosť: | 88 kg |




















