


- Úvod
- DIELŇA a VÝROBA
- Pracovné stoličky
- Sedadlo PUR pena
- Pracovná stolička PIERA 03
Pracovná stolička PIERA 03

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar6
Pracovná stolička PIERA 03skladom188,19 €/ ks153 € bez DPH
Plastové PUR sedadlo, výška 58-84 cm, nosnosť 120 kg. Pracovná stolička, sedadlo a operadlo z tvarovanej polyuretánovej peny, povrch s protišmykovou úpravou, výškovo nastaviteľné operadlo: pre kĺbovú mechaniku je nastavenie a fixácia pomocou otočnej plastovej skrutky, pre asynchrónnu mechaniku je nastavenie a fixácia pomocou výsuvného aretačného systému Up-Down, čierny plastový podstavec, extra vysoký kovový čierny piest, výškovo nastaviteľný kovový chrómovaný oporný kruh pre nohy, univerzálne plastové kolieska.
Príplatkové vybavenie: podrúčky pevné alebo výškovo nastaviteľné, pogumované kolieska, klzáky.
Stoličková mechanika:
kĺbová- nastavenie sklonu operadla v ľubovolnej polohe v rozsahu 20°, manuálne nastavenie vzdialenosti operadla od zadnej hrany sedadla (nastavenie vysunutím alebo zasunutím spodného ramena kĺbovej mechaniky vo vodiacich kolajničkách mechniky, fixácia pomocou otočnej skrutky)
asynchrónna - samostatne (nezávislé) nastavenie sklonu pre sedadlo, nastavenie sklonu operadla v ľubovolnej polohe v rozsahu 20°, v príplatkovej výbave je možné doplniť o vodorovný posun sedadla
*Model stoličky je vyobrazený s kĺbovou aj asynchrónnou mechanikou.
UPOZORNENIE NA POUŽÍVANIE STOLIČKY S OPORNÝM KRUHOM
Pevnosť a nosnosť oporného kruhu pre nohy je dimenzovaná len ako opora pre nohy počas sedenia na sedadle stoličky. Oporný kruh nie je určený ako stúpadlo pre nasadanie, alebo zosadanie zo stoličky. Oporný kruh v žiadnom prípade neslúži ako náhrada za používanie nášľapných stupienkov, alebo schodíkov. Nezaťažujte oporný kruh neprimerane plnou váhou počas sedenia na stoličke.
| Mechanika: | voliteľné možnosti - kĺbová /asynchrónna |
| Podrúčky: | voliteľné možnosti - bez výškového nastavenia / výškovo nastaviteľné s polohovaním opierky |
| Poťah: | operadlo a sedadlo / polyuretánová čierna pena |
| Typ podstavca: | 5 ramenný plastový, čierny |
| Typ kolieska: | univerzálne plastové 50 mm |
| Nastavenie výšky operadla: | áno |
| Výbava: | kovový oporný kruh pre nohy, výškové nastavenie |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Šírka (cm): | 64 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 44 |
| Výška sedadla (cm): | 58-84 |
| Širka sedadla (cm): | 47 |
| Hmotnosť: | 13 kg |
| Príplatková výbava: | vodorovný posun sedadla |
























