


- Úvod
- DIELŇA a VÝROBA
- Pracovné stoličky
- Sedadlo PUR pena
- Pracovná stolička SOFTY
Pracovná stolička SOFTY

- NOVINKA
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar6
Pracovná stolička SOFTYskladom214,02 €/ ks174 € bez DPH
Plastové PUR sedadlo, výška 42-55 cm, nosnosť 120 kg. Pracovná stolička, sedadlo a operadlo z tvarovanej polyuretánovej peny, povrch s protišmykovou úpravou, výškovo nastaviteľné operadlo: pre kĺbovú mechaniku je nastavenie a fixácia pomocou otočnej plastovej skrutky, pre asynchrónnu mechaniku je nastavenie a fixácia pomocou výsuvného aretačného systému Up-Down, čierny plastový podstavec, nízky kovový čierny piest, univerzálne plastové kolieska.
Príplatkové vybavenie: podrúčky pevné alebo výškovo nastaviteľné, pogumované kolieska, klzáky.
Stoličková mechanika:
kĺbová- nastavenie sklonu operadla v ľubovolnej polohe v rozsahu 20°, manuálne nastavenie vzdialenosti operadla od zadnej hrany sedadla (nastavenie vysunutím alebo zasunutím spodného ramena kĺbovej mechaniky vo vodiacich kolajničkách mechniky, fixácia pomocou otočnej skrutky)
asynchrónna - samostatne (nezávislé) nastavenie sklonu pre sedadlo, nastavenie sklonu operadla v ľubovolnej polohe v rozsahu 20°, v príplatkovej výbave je možné doplniť o vodorovný posun sedadla
*Model stoličky je vyobrazený v najvyššej voliteľnej výbave.
| Mechanika: | voliteľné možnosti - kĺbová /asynchrónna |
| Podrúčky: | voliteľné možnosti - bez výškového nastavenia / výškovo nastaviteľné s polohovaním opierky |
| Poťah: | operadlo a sedadlo / polyuretánová čierna pena |
| Typ podstavca: | 5 ramenný plastový, čierny |
| Typ kolieska: | univerzálne plastové 50 mm |
| Nastavenie výšky operadla: | áno |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Výška (cm): | 81-98 |
| Šírka (cm): | 60 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 45 |
| Výška sedadla (cm): | 42-55 |
| Širka sedadla (cm): | 49 |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Príplatková výbava: | vodorovný posun sedadla |





















