Kovová dielenská skriňa UN058 - 192 x 78 x 58 cm
Podobné produkty
Univerzálna kovová dielenská skriňa pre náradie a drobný materiál, výbava: 3 x zásuvka 690 x 300 x 71 mm, 4 x polica 710 x 310 x 25 mm, 5-dielna sada držiakov náradia, skriňa je vybavená perforáciou na vrchnej časti zadnej steny, systém EuroPerfo 38x38x10, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rám...
skladom
Dvojdverová univerzálna policová skriňa, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 50 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vypaľovacím lakom v odtieňoch farieb RAL. Uzamykanie otočnou cylindrickou zámkou s dvojbodovým rozvorovým mechanizmom, 2 ks kľúčov. Výba...
skladom
Dvojdverová univerzálna policová skriňa, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 50 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vypaľovacím lakom v odtieňoch farieb RAL. Uzamykanie otočnou cylindrickou zámkou s dvojbodovým rozvorovým mechanizmom, 2 ks kľúčov. Výba...
skladom
Jednodverová univerzálna policová skriňa, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 50 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vypaľovacím lakom v odtieňoch farieb RAL. Uzamykanie otočnou cylindrickou zámkou s dvojbodovým rozvorovým mechanizmom, 2 ks kľúčov. Výb...
Skladom
Dvojdverová univerzálna policová skriňa, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 50 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vypaľovacím lakom v odtieňoch farieb RAL. Uzamykanie otočnou cylindrickou zámkou s dvojbodovým rozvorovým mechanizmom, 2 ks kľúčov. Výba...
skladom
Dvojdverová univerzálna policová skriňa, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 50 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vypaľovacím lakom v odtieňoch farieb RAL. Uzamykanie otočnou cylindrickou zámkou s dvojbodovým rozvorovým mechanizmom, 2 ks kľúčov. Výba...
skladom
Dvojdverová univerzálna policová skriňa, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 50 kg. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vypaľovacím lakom v odtieňoch farieb RAL. Uzamykanie otočnou cylindrickou zámkou s dvojbodovým rozvorovým mechanizmom, 2 ks kľúčov. Výba...
skladom
Kompletné špecifikácie
Univerzálna kovová dielenská skriňa pre náradie a drobný materiál, výbava: 3 x zásuvka 690 x 495 x 71 mm, 4 x polica 710 x 510 x 25 mm, 5-dielna sada držiakov náradia, skriňa je vybavená perforáciou na vrchnej časti zadnej steny a na vnútornej strane dverí, systém EuroPerfo 38x38x10, zváraná konštrukcia z oceľového plechu, rámový podstavec, nosnosť police 50 kg, nosnosť zásuvky 40 kg, nastavenie polive po 50 mm. Povrchová úprava s polyesterovým práškovým vypaľovacím lakom v odtieňoch farieb RAL. Uzamykanie otočnou cylindrickou zámkou s dvojbodovým rozvorovým mechanizmom, 2 ks kľúčov. Skriňa sa dodáva zmontovaná.
| Šírka (mm): | 780 |
| Výška (mm): | 1920 |
| Hĺbka (mm): | 580 |
| Podstavec: | oceľový rám |
| Špecifikácia: | vrchná časť zadnej steny skrine a vnútorná strana dverí vybavená dierovaním pre háčiky a držiaky, systéme EuroPerfo 38x38x10 |
Výbava:
| 4 x polica, 3 x zásuvka, 5-dielna sada perfo držiakov |
| Formát zásuvky: | 3 ks 690 x 495 x 71 mm / 100% guličkový výsuv |
Formát police:
| 4 ks 710 x 510 x 25 mm |
| Konštrukcia skrine: | zváraný korpus - oceľ. plech |
| Nosnosť zásuvky: | 40 kg |
Nosnosť police:
| 50 kg |
| Uzamykanie: | cylindrická otočná rozvorová zámka - dvojbodová |
| Nastavenie rastru police: | 50 mm |
| Farba: | RAL: 5015/7001, 7016/3000 |
Hmotnosť:
| 95 kg |
Tovar zaradený v kategóriách