


- Úvod
- ZDRAVOTNÍCTVO
- Liekové vitríny a skrine
- Lekárska skriňa LSR005 - 190 x 80 x 43,5 cm
Lekárska skriňa LSR005 - 190 x 80 x 43,5 cm

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar7
Lekárska skriňa LSR005 - 190 x 80 x 43,5 cmskladom752,76 €/ ks612 € bez DPH
Dvojdverová lekárska skriňa s kolieskami vhodná pre odkladanie liekov, lekárskych nástrojov a príslušenstva. Výplň dverí a bočných stien skrine z bezpečnostného kaleného skla, dvere s dvojbodovým uzamykaním otočnou rozvorovou zámkou, 2 ks kľúčov. Základná výbava: 4 sklenené police z bezpečnostného skla, nosnosť police 25 kg, výškové nastavenie police v rastri po 25 mm. Zváraný rám skrine z oceľového plechu, pogumované kolieska 2 x otočné s brzdou, 2 x otočné, gumová vrstva nezanecháva stopy na podlahe, zadná plná kovová stena, bočné steny vyplnené bezpečnostným sklom, vystužená konštrukcia dverí s vnútornými závesmi, spodný kovový rámový podstavec, otočná cylindrická zámka s dvojbodovým uzamykaním, 2 ks kľúčov. Povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL, možnosť aj kombinácie dvoch farieb bez príplatku (1. farba pre korpus skrine / 2. farba pre dvere skrine). Skriňa sa dodáva zmontovaná.
| Konštrukcia: | kombinovaný zváraný korpus, zadná stena skrine z oceľového plechu, bočné steny vyplnené bezpečnostným sklom |
| Výška (mm): | 1900 |
| Šírka (mm): | 800 |
| Hĺbka (mm): | 435 |
| Výstuha dverí: | áno, vnútorné závesy |
| Podnož skrine: | oceľový rám s kolieskami |
| Kolieska: | pogumované / 2 x otočné, 2 x otočné s brzdou, guma nezanecháva stopy na podlahe |
| Vnútorná výbava: | 4 police z bezpečnostného skla |
| Nosnosť police: | 25 kg |
| Uzamykanie: | cylindrická otočná zámka - dvojbodové uzamykanie |
| Výplň dverí a bočných stien: | kalené bezpečnostné sklo |
| Nastavenie police: | raster 25 mm |
| Farba: | podľa vzorkovníka RAL / možnosť voľby 2 farieb bez príplatku |
| Hmotnosť: | 68 kg |





















